Trafik Kazasına Kurban Giden Genç Kız Toprağa Verildi

Kemerburgaz'da Geçirdiği Trafik Kazası Sonucu Otomobilinin Camından Fırlayarak Hayatını Kaybeden Merve Sonday, Son Yolculuğuna Uğurlandı. Koç Üniversitesi Öğrencisi 21 Yaşındaki Genç Kızın Cenaze Töreninde Anne ve Babası ile Arkadaşları Gözyaşlarına Boğuldu.

Trafik Kazasına Kurban Giden Genç Kız Toprağa Verildi
20.03.2007 16:30 | Son Güncelleme: 20.03.2007 16:30

Kemerburgaz'da geçirdiği trafik kazası sonucu otomobilinin camından fırlayarak hayatını kaybeden Merve Sonday, son yolculuğuna uğurlandı. Koç Üniversitesi öğrencisi 21 yaşındaki genç kızın cenaze töreninde anne ve babası ile arkadaşları gözyaşlarına boğuldu.

Pazar günü ikamet ettiği Kemerburgaz'dan Ulus'taki arkadaşının yanına gitmek için otomobiliyle yola çıkan Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümü 1.sınıf öğrencisi Merve Sonday (21), Kemerburgaz yakınlarında geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Emniyet kemeri takılı olmadığı için camdan fırlayarak öldüğü ileri sürülen genç kızın cenaze namazı öğle namazını müteakiben Teşvikiye Camii'nde kılındı. Merve Sonday'ın cenaze töreninde feryat eden annesi Naciye Sonday ve babası Ekmel Sonday gözyaşlarına boğuldu. Genç kızın arkadaşları ve yakınları da Sonday'ı son yolculuğunda yalnız bırakmadı. Cenaze namazının ardından üniversite öğrencisi Sonday'ın cenazesi Edirnekapı Mezarlığı'nda toprağa verildi.

(RC-ED-HO-E)

Kaynak: İHA

Etiketler: , Haber
Haberler››Güncel››Trafik Kazasına Kurban Giden Genç Kız Toprağa Verildi - Haberler