Trafikte dehşet anları! Tartıştığı kişiyi elinde bıçakla böyle kovaladı

Nerede yaşandığı belli olmayan olayda gözü dönmüş bir adamın trafikte tartıştığı kişiyi elinde bıçakla kovaladığı anlar cep telefonu kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

13.07.2020 17:56 | Son Güncelleme: 14.07.2020 01:02

Sonar Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı tarafından sosyal medyada paylaşılan bir görüntüde, bir adamın trafikte tartıştığı bir kişiyi elinde bulunan bıçağı sallayarak kovaladığı görüldü. Kavgayı güçlükle ayıran Bayrakçı, "Mertliği bıçak sallamak sanıyor" notunu düştü.

Nerede yaşandığı belli olmayan olayda bir kişinin trafikte tartıştığı bir başka kişiyi elinde bulunan bıçakla kovaladığı görülüyor. Gözü dönmüş kişinin zaman zaman kovaladığı kişiye yumruk attığı da görüldü. Yaşanılan olaya o sırada yoldan geçmekte olan Sonar Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı müdahale etti. Bayrakçı'nın ikna çabaları karşısında tarafların bir süre sonra ayrılarak yollarına devam ettiği öğrenildi.

"MERTLİĞİ BIÇAK SALLAMAK SANIYOR"

Kavgayı sosyal medya hesabından paylaşan Bayrakçı, "Eli bıçaklı, beli silahlı adamla uğraşmak da zor, kavgasını ayırmak da zor. Mertliği bıçak sallamak sanıyor" ifadelerini kullandı.

Trafikte dehşet anları! Tartıştığı kişiyi elinde bıçakla böyle kovaladı

Kaynak: İHA

Yorumlar (11)
SÜMBÜLLÜ: İlk sallaması da değil kullanımına bakarsanız katil bu herif
YAZIK: Delikanlı ya bir gun başka bir delikanlıya da aynısını yapar o da silah cikarir flim kopar
TURK: artık bu tür haberlerdeki vahşi insanlara kızmıyorum. az da ols bazen haklı oldukları konular var. tartışma neden çıktı. adamı dövmeye iki kişi geliyo adamda bıçağını çekiyo. biri tırsıp alttan almaya başlıyo diğeride geri çekiliyo. şimdi o adamda bıçak olmasaydı evire çevire döverlerdi. bıçağa ve silaha asla karşı değilim. hatta daha yaygınlaşmasını diliyorum. trafikte araçtan sopayla inmeye devam edin siz. bundan sonra namlu göreceksiniz. insan olmasını öğrenecek barbar coğrafya
Haberler››3. Sayfa››Trafikte dehşet anları! Tartıştığı kişiyi elinde bıçakla böyle kovaladı - Haberler