16 Nisan 2018, 14:46

Trende Cinsel İlişkiye Giren Çifti, Yolcular Görüntüledi

İngiltere'de gündüz vakti yolculuk ettikleri trende çevredekileri umursamadan cinsel ilişkiye giren çift, peronda bulunan yolcular tarafından görüntülendi.

İngiltere'nin Surrey bölgesinde bir çift, yolcuların gözü önünde trende cinsel ilişkiye girerken yakalandı. Caterham istasyonunda kaydedilen görüntüler büyük şaşkınlık yarattı.

KİMSEYE ALDIRMADILAR

Trende ilişkiye giren çiftin, vagonun penceresinin önünde ayağa kalkarak eylemlerine devam etmeleri çevrede bulunanları hayrete düşürürken, ikilinin rahat tavırları da herkesi şaşırttı.

"OLAYIN TAKİPÇİSİYİZ"

İstasyonda bulunan bir yolcu tarafından kayda alınan görüntülerin sosyal medyada yayılması üzerine İngiliz Ulaştırma Polisi, trende cinsel ilişkiye girildiğini tespit ettiklerini ve olayın takipçisi olduklarını söyledi.

POLİS, BİLGİSİ OLANLARDAN YARDIM İSTEDİ

Polis soruşturmanın devam ettiğini açıklarken konu ile ilgili bilgisi olanların kendilerine ulaşmasını istedi. Şu ana kadar herhangi bir tutuklama yapılmadığı ifade edilirken video her ne kadar bulanık olsa da sözkonusu çiftin ilişkiye girdiklerinin kesin olduğu aktarıldı.

İngiltere
16 Nisan 2018 Pazartesi 14:46YORUMLAR (116)
IY: Iyyyyyyy ne kadar pislik oldunuz beeee iğrenç. PİSLİKLER.
HHHHHHHJ: Ne kadar medeni değil mi Avrupa örnek aldığınız Avrupa midem kalktı
GÖKTÜRKLER: Dünya ne yuvarlak ne düz, Dünya yamuk.
BAHATTİN: BUNLAR DIŞ GÜÇLERİN OYUNU.İNANMAYIN BÖYLE ŞEYLERE.BİZİM ÜLKEMİZDE OLMAZ BÖYLE ŞEYLER. DIŞ MİHRAKLAR İŞİ...
ANTİ-MASSON: Yahu bunlar dış mihrakların hain oyunları hala anlamadınız mı böyle iğrençlikler ile İnsanımızın beynini doldurup yoldan çıkarmaya çalışıyor bunlarda paralı maşa Uyanın artık Sebataylar,Rockfellerlar avuçlsrını okşuyor
Tüm 116 yorumu okumak için tıklayın