Trump Cadde'de Bahar Hareketi Başlıyor

Konseptinde İzzet Çapa imzasını taşıyan Trump Cadde'de bahar hareketi 4 Nisan'da başlıyor.

04.04.2014 09:10Trump Cadde'de Bahar Hareketi Başlıyor

Her hafta sonu dj performanslar, mini konserler, tek kişilik gösteriler, tiyatro oyunları ve daha fazlası Trump Cadde'de olacak.

Restoranları ve tasarım mağazalarıyla farklılığını ortaya koyan Trump Cadde, sınırsız eğlenceyi ziyaretçilerine keyifle yaşatacak etkinlikleriyle tüm İstanbulluları şaşırtacak.

Altlı üstlü yerleştirilmiş, üzeri graffitilerle bezenmiş konteynerlerları ve bu konteynerların içinde Trump Alışveriş Merkezi'nin teras katında hizmet veren, 17'si yeme&içme olmak üzere toplam 25 markanın yer aldığı Trump Cadde, kapısından gireni neşeli bir atmosferde yolculuğa çıkaran keyifli bir dünya… Bahar aylarının gelmesiyle birlikte tam anlamıyla uçuşa geçen Trump Cadde'de 4 Nisan Cuma itibariyle her hafta sonu birbirinden eğlenceli aktiviteler düzenlenecek.

İçinden eğlence geçen Cadde'de tiyatro zamanı!

Mahşer-i Cümbüş Tiyatro Topluluğ'unun mezun olmuş son kursiyer grubu Hayal Meal, doğaçlama performanslarıyla 29 Mart Cumartesi saat 18:00'de tüm tiyatro severlere keyifli saatler yaşatacak.

Brunch eşliğinde keyifli Pazar sohbetleri…

Bahar aylarında Pazar sabahlarının vazgeçilmezi brunch sohbetleri bu hafta sonundan itibaren Trump Cadde'de ruhunuzu canlandıracak.

Yok böyle bir caz…

Trump Cadde'de her hafta Cumartesi-Pazar günleri Uninvited Jazz grubu ile müzik şöleni yaşanacak.

DJ performans ile neşeli saatler

Alışveriş ve eğlencenin İstanbul'daki yeni adresi Trump Cadde, DJ performansı ile ziyaretçilerine coşku dolu saatler vaat ediyor. 4 Nisan Cuma saat 17:00 ve 5 Nisan Cumartesi saat 18:00'de Radyo D DJ performansı ile neşenize neşe katın.

Açıldığı günden bu yana İstanbulluların akın ettiği, sosyal hayatın yeni buluşma noktası Trump Cadde; dj performanslar, tek kişilik gösteriler, tiyatro oyunları ve mini konserlerle müdavimlerini mutlu edecek.

Eğlencenin yeni adresi Trump Cadde!

Türkiye'nin ilk konteynerlı açık hava sosyal yaşam merkezi olan Trump Cadde, alışveriş ve eğlencenin İstanbul'daki yeni adresi. Limonata, Nezih Kebap, Al Fakheer, Plus Kitchen, Zouk Balık, Ranchero, Hoca'nın Yeri, Kuğu Pastanesi, Home Store Kahve, Cafe Bien Loti, Alaçatı Kumru Evi'nin aralarında bulunduğu 17 restoranı ve Fiorucci, Coca Coca Konsept, Sneakers&More, MatrakShop, BigShop, Kağıthane gibi 8 tasarım mağazasıyla Trump Cadde, sokağın özgür ruhunu, neşesini, rahatlığını yaşamak isteyenlerin kısa sürede vazgeçilmezi oldu.


İzzet Çapa, İstanbul, Güncel

Kaynak: Bültenler

22.10.2019 20:34:15