07 Aralık 2017, 10:18

Kudüs'ü İsrail'in Başkenti Olarak Tanıyan Trump'ın İmzası Sosyal Medyayı Salladı

Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıyan ABD Başkanı Trump'ın imzasının uzunluğu, sosyal medyada mizahi bir dille paylaşıldı.

ABD Başkanı  Donald Trump, tüm tepkilere rağmen  Kudüs'ü  İsrail'in başkenti olarak tanıdı.  Trump'ın canlı yayında attığı imza sosyal medyanın gündemine oturdu.  Trump'ın attığı imzanın uzunluğuna ve mimiklerine yorum yağdı.

KUDÜS'Ü İSRAİL'İN BAŞKENTİ OLARAK TANIDI

Dünya  ABD'nin  Kudüs kararını konuşuyor.  Türkiye'nin art arda yaptığı açıklamalara rağmen  ABD  Kudüs'ü  İsrail'in başkenti olarak tanıyan ilk devlet oldu.  Donald Trump,  Kudüs'ün başkent olarak tanınması kararını açıkladı ve  Kudüs'ü  İsrail'in resmi başkenti olarak tanıdığını açıkladı.


TRUMP'IN İMZASI SANİYELERCE SÜRDÜ

Karara gösterilen tepkilerin yanında  Trump'ın imzası sosyal medyayı salladı.  Trump saniyelerce imza attı, imzanın ardından belgeleri basına gösterdi.  Trump'ın canlı yayın esnasındaki mimikleri de  Twitter'da en çok konuşulan konular arasına girdi.

Trump daha önce de attığı imzalarla gündeme gelmiş, alay konusu olmuştu.

İSRAİLLİLER KARARI KUTLADI

Öte yandan İsrailliler kararı kutlamaya başladı.  Kudüs'teki Eski Şehir'in tarihi duvarlarına  ABD ve  İsrail bayrakları yansıtılıyor.  Türkiye'de  Ankara ve  İstanbul'da kalabalıklar  Trump'ın kararını  İsrail temsilcilikleri önünde protesto ediyor.  Filistin Devlet Başkanı  Mahmut Abbas kararın ardından yaptığı açıklamada,"Savaş çıkarmak için bahane arıyorlar" dedi.

İşte Donal  Trump'ın çok konuşulan o imzası;


İmzaya sosyal medya kanalı Ekşi Sözlük'ten yapılan bazı yorumlar şöyle;

'Kargo teslim kartonetini kuryenin sırtına dayayıp atılmış bir havası vardır, samimidir.'

'Bu adam kendine aşık bir adam. görünür olmaktan inanılmaz haz alıyor. hakkında izlediğim bir belgeselde yanlış hatırlamıyorsam odası kendisinin yer aldığı dergilerin kapaklarıyla doluymuş. ihtimal ki üzerinde time stickerı olan aynası bile olabilir. bu imzanın bana hatırlattığı şey kendi egosunu mühür olarak vuran bir adam. içerik önemli değil, ben önemliyim dermiş gibi. bu adamın elinden dünyanın çekeceği var gibi duruyor. umarım yanılırım, yanılırız.'

Amerika Birleşik Devletleri,Kudüs,İsrail,Donald Trump
07 Aralık 2017 Perşembe 10:18YORUMLAR (49)
MEC: Arkadaş Müslüman demiş muto sen niye zıpladın ki?? Sen rahat ol seni ilgilenen bi yazı değil. Kaptın?
IPEK ERYİLMAZ: Arkadaslar cok tehlikeli bir sahsiyet bu adam müsvettesi...
MELİ: Allah belani versin penguen sifatli
OSMAN GAZİ: Bu haber ile ilgili yapmak istediğiniz yorumunuz.ahaha diyen davar fetocu vatan haini seningibilerin sulalsini kesmek farz
HERŞEY BOŞ: Arkadaşlar oyunun ardında kimler var bilemiyoruz konuşuyoruz lanet okuyoruz ama herşey oyun..unutmayın dünyayı yahudiler yönetiyor hepimiz hepimiz suçluyuz içmeyin hadi coca cola mızı küçük bir başlangıç yapın yarından itibaren
AYNUR: Sevimsiz adam
NADİR: Yahudi ler HITLERE BOŞUNA DİKTATÖR DEMEYİN!!!!SIZLERDE 100 KAT DAHA DİKTATÖR TERÖR BABALARISINIZ VE BEBEK KATİLLERİSİNİZ!!!!! DEMEKKİ HITLER SİZE DURUP DURURKEN YAPMAMIŞ. MERTCE AÇIKLAYIN SİZ HİTLERE NE HAYİNLİK YAPTİNIZ.
ADINIZI YAZINMEHMET YILMAZ: prematura mı bu
REF: adamlara helal olsun kendi ülkesini düşünerek hareket ediyor rusayada abd de diğer ülkelerde kendi ülkeni düşünmeden hareket edersen ekonomin itibarın biter başka ülkelere hesap sorman icin üretici olman lazım bu baasit bir işlem
SAMSUN 1978: Imzanın elektiriğe verilmiş hali
Tüm 49 yorumu okumak için tıklayın