Tspb'den Kısa Film Yarışması: Kamera Elinde Geleceğin Cebinde

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği'nin (TSPB), tasarruf ve yatırım bilincini aşılamak amacıyla düzenlediği "Kamera Elinde Geleceğin Cebinde" Kısa Film Yarışması için başvurular 3 Nisan'da başlıyor.

31.03.2017 11:04 | Son Güncelleme: 31.03.2017 11:04Tspb'den Kısa Film Yarışması: Kamera Elinde Geleceğin Cebinde
Sermaye Piyasaları Birliği'nin (TSPB), tasarruf ve yatırım bilincini aşılamak amacıyla düzenlediği "Kamera Elinde Geleceğin Cebinde" Kısa Film Yarışması için başvurular 3 Nisan'da başlıyor.

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan kısa film yarışmasında dereceye girenler 12 bin liraya varan para ödülleri ve çeşitli hediyeler kazanacak.

"Küçük birikimler, büyük mucizeler yaratır" sloganıyla düzenlenen yarışmanın başvuruları 29 tarihine kadar www.kameraelindegelecegincebinde.com adresi üzerinden yapılabilecek. TSPB'den yapılan açıklamaya göre, yarışmaya cep telefonuyla çekilen videolarla da katılabilecek.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin bu tarihe kadar;

• Düzenli para biriktirme ve tasarruf etmenin

• Birikimi yatırıma dönüştürerek geleceği güvence altına almanın

• Küçük birikimlerle bugünü ıskalamadan geleceği inşa etmenin

önemini anlatan ve 3 dakikayı aşmayan filmlerini www.kameraelindegelecegincebinde.com sitesi üzerinden doldurdukları formla birlikte elden, iadeli taahhütlü posta yoluyla veya kurye/kargo aracılığıyla teslim etmesi yeterli olacak.

Açıklamaya göre, 18 yaşını dolduran herkesin katılımına açık olan yarışmaya katılmak için herhangi bir ücret ödenmesi gerekmiyor. Yarışma sonucunda birinci 12 bin lira, ikinci 10 bin lira, üçüncü ise 7 bin 500 liralık para ödülü kazanırken; ilk 10'a giren yarışmacıları çeşitli sürpriz hediyeler bekliyor.

Kısa filmler, TSPB Başkan Vekili Dr. M. Berra Doğaner, TSPB Yönetim Kurulu Üyesi Murat Çetinkaya, TSPB Finansal Eğitim Çalışma Komitesi Başkanı Attila Köksal, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Alp Birol, BirGün Gazetesi Yazarı ve Sinema Eleştirmeni Cüneyt Cebenoyan, Sinema Yazarı ve Editörü Selin Gürel ve Hürriyet Gazetesi Spor Servisi Şefi ve Sinema Yazarı Uğur Vardan'dan oluşan jüri tarafından değerlendirilecek. (Fotoğraflı)
- İstanbul

Türkiye, Eylül, Politika, Güncel

Kaynak: DHA

16.12.2019 08:12:11