TSYD, beIN Sports'tan maçları şifresiz yayınlamasını talep etti

Koronavirüs önlemleri nedeniyle maçların seyircisiz oynanacağının açıklanmasının ardından Türkiye Spor Yazarları Derneği, yayıncı kuruluştan maçları şifresiz yayınlamasını talep etti.

13.03.2020 18:12 | Son Güncelleme: 13.03.2020 18:45

Türkiye Spor Yazarları Derneği, Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın'ın "Türkiye'deki tüm spor müsabakaları Nisan ayı sonuna kadar seyircisiz olarak oynanacak" açıklamasının ardından Süper Lig maçlarının Nisan ayının sonuna kadar şifresiz yayınlamasını teklif etti.

TSYD'den yapılan açıklama şu şekilde:

"Türkiye Spor Yazarları Derneği virüsle ilgili önlemler çerçevesinde BeIN Sports'un da üzerine düşen görevler olduğunu, Nisan ayının sonuna kadar Süper Lig maçlarının şifresiz yayınlamasını teklif etmektedir. Böylece kapalı alanlarda cafelerde, restaurantlar da kalabalıkların oluşması engellenmiş olunacaktır. BeIN Sports'tan Türk sporu ve spor severi adına bu jesti beklemekteyiz"

TSYD, beIN Sports'tan maçların şifresiz yayınlanmasını talep etti

ALMANYA VE PORTEKİZ LİGİ MAÇLARI ŞİFRESİZ

Alman SKY kanalının ardından Portekiz Ligi'nin yayıncısı Sport TV de bir açıklama yaparak, 2 hafta boyunca maçların şifresiz yayınlanacağını duyurdu.

TSYD, beIN Sports’tan maçları şifresiz yayınlamasını talep etti
Yorumlar (10)
BURASI TÜRKİYE BURDA TEK HEDEF PARA PARA PARA: Para para
ONUR DURAK: Biz bosunami uyelik parasi oduyoz bedava olcaksa paralarida iade edinn ozaman
TÜRKİYEMİN GÜZEL DÜŞÜNCELİ İNSANLARI: Sanki sana bir zararı varmış gibi sırf para için bu şekilde yorum yapan güzel kardeşim insanların canlarını biraz düşünseydin belki bu yorumu yapmazdın ama eğer derdin para ise ben sana bir senelik üyelik parasını vereyim yeter ki bu şekilde yorum yapıp insanların sinirini bozmayın