Tuba Ünsal, 14 Şubat'ı sosyal medyada paylaştığı üstsüz fotoğrafla kutladı

Ünlü oyuncu Tuba Ünsal, 14 Şubat Sevgililer Günü'nü sosyal medyadan paylaştığı üstsüz fotoğrafla kutladı. Tuba Ünsal, paylaşımına "En güzel sevgi insanın kendine duyduğu öz sevgi olmalı" notunu düştü.

14.02.2020 21:42 | Son Güncelleme: 14.02.2020 22:09

Ünlü isimlerin 14 Şubat Sevgililer Günü paylaşımları gün boyunca devam etti. Tuba Ünsal da 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel paylaşım yapmayı ihmal etmedi. Tuba Ünsal, 14 Şubat paylaşımındaki yazısı ve üstsüz fotoğrafıyla gündem oldu.

"HARAP BİTAP BÜYÜTÜLEN KIZLARIZ"

Ünsal pozuna ise şu notu yazdı:

"En güzel sevgi insanın kendine duyduğu öz sevgi olmalı. O kadar harap bitap büyütülen kızlarız ki birisi kafamızı okşasa aşk sanmaktan, bir güzel laf etse dünyaları yakıp yıkıp peşinde koşmaktan, yalan söylese de acıtmadan söylediği, azar azar üfleyerek kemirdiği ruhunuzu 'yeter ki yalnız kalmayayım' korkusuyla yok saymaktan bıkmıyoruz.

"TÜM KADINLAR AŞK KARŞISINDA KEKEME..."

Sonra elinde kocaman bir sıfır kalıyor. Güçlüsü güçsüzü tüm kadınlar aşk karşısında kekeme... Mümkün olana kanaat etseniz, hayallerinizi hakikat zannetmekten vazgeçseniz bu böyle olmaz! Bu haliyle herkes acınacak durumdadır, ama insan önce kendine acımalı."

Tuba Ünsal, 14 Şubat'ı sosyal medyada paylaştığı üstsüz fotoğrafla kutladı

Sevgililer Günü, Tuba Ünsal, 14 şubat, Magazin


HABER YORUMLARI (9)
TERTEMİZDELİRDİM:Avni abi seni çok iyi anlıyorum hakkatten
MERAKLI:SEVGİLİLER GÜNÜNDE NEDEN ÜSTSÜZ KALMIŞ
UÇAN İNEK:modan geçti be yavrum eskiden gençtin ve soyunan azdı. şidi giyinik olmadığı için çırılçıplak olsanda nafile dikkat çekmiyorsun
NELİ ŞAH:Ülkemde o kadar sorun varken anlamsız değersiz bir görüntü ve de haber
PATTORONİ:Bu üstsüz çok fütürsüz.
MATADOR:bir anneye yakışmayan hareketler bunlar. Allah hidayet versin.
UCUBE:Eser Yenenler Show''da zaten oturuşu ile full frikik veren kadın, üstsüz resim çekilse ne olur. Gereksiz bir haber, çöp değerinde. ;))
DJ BORİS BREJCHA:Bİ BU Bİ ECE BİLDİM BİLELİ HİÇ HOŞLANMIYORUM.
TEPKİ:ben hic bir sey almadim param cebimde kaldi zaten eve alinan sey ortak niye bosuna para verecegim bir sacmalik icin
26.02.2020 05:40:20