Tübad'dan Yalçın Granit'e Ziyaret

Türkiye Basketbol Antrenörleri Derneği, Türk basketbolunun mihenk taşlarından birisi olan ve bir süredir rahatsızlığı nedeniyle evinde istirahatte bulunan efsane isim Yalçın Granit’i ziyaret etti.

12.10.2017 10:41 | Son Güncelleme: 12.10.2017 10:41Tübad'dan Yalçın Granit'e Ziyaret
Basketbol Antrenörleri Derneği, Türk basketbolunun mihenk taşlarından birisi olan ve bir süredir rahatsızlığı nedeniyle evinde istirahatte bulunan efsane isim Yalçın Granit'i ziyaret etti.

TÜBAD Başkanı Mehmet Baturalp ile 2. Başkan Aydın Örs'ün önderliğinde gerçekleşen ziyarette, Türk Basketbolu'nun önemli isimleri Necati Güler, Murat Yosmaoğlu, Murat Özyer, emektar gazeteci Fehmi Özgüler ve basketbol yazarı Ümit Avcı da hazır bulundu. Yalçın Granit'in hayatını anlatan 'Adanmak' adlı kitabı hazırlayan oğlu Ali Granit'in ev sahipliğindeki sohbette efsane basketbol adamının duygulu anlar yaşadığı gözden kaçmadı. TÜBAD Yönetim Kurulu adına Başkan Mehmet Baturalp, Türk basketboluna kazandırdıkları ve kattığı değerden ötürü, efsane basketbol adamı Yalçın Granit'e bir plaket sundu. Ziyaretten dolayı yaşadığı mutluluğu dile getiren ve hayatının en anlamlı ödüllerinden birisini aldığını söyleyen Yalçın Granit'in sağlık durumunun hızla iyiye gittiği gözlemlenirken, kısa süre içinde yeniden salonlara gelerek maçları yeniden yerinden takibe başlayacağı müjdesi de verildi. - İSTANBUL

Yalçın Granit, Necati Güler, Aydın Örs, Türkiye, Spor

Kaynak: İHA

HABER YORUMLARI
19.02.2020 20:01:15