14 Mart 2018, 20:40

Tüfad'dan Zeytin Dalı Harekatı'na Destek Oldu

- Zeytin Dalı Harekatı'na destek TÜFAD Genel Başkanı İsmail Dilber'in açıklamaları TÜFAD'ın yönetim kurulu toplantısı detay TÜFAD heyetinin Antakya Ticaret ve Sanayi Odası ziyaretleri Kan bağışı için gelen adliye çalışanlarından görüntü Kan veren çalışanlardan detay Zeytin Dalı Harekatı'na...

- Zeytin Dalı Harekatı'na destek
TÜFAD Genel Başkanı İsmail Dilber'in açıklamaları
TÜFAD'ın yönetim kurulu toplantısı detay
TÜFAD heyetinin Antakya Ticaret ve Sanayi Odası ziyaretleri
Kan bağışı için gelen adliye çalışanlarından görüntü
Kan veren çalışanlardan detay Zeytin Dalı Harekatı'na destek
-TÜFAD Genel Başkanı Dilber ve beraberindekiler Hatay'a gelerek harekata destek oldu

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Genel Başkanı İsmail Dilber, yönetim kurulu üyeleri ve bazı eski A Milli Takım antrenörleri, Suriye'nin Afrin bölgesinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na destek amacıyla Hatay'a geldi.

Dilber, Antakya'da yaptığı basın açıklamasında, Türk devletine ve ordusuna destek vermek amacıyla Hatay'a bulunduklarını belirtti.

Zeytin Dalı Harekatı'nı sonuna kadar desteklediklerini aktaran Dilber, "Yüce Allah'tan cephedeki askerlerimizi, sınır ötesindeki askerlerimizi korumasını, onlarla beraber olduğumuzu hissetmelerini diliyoruz. Ordumuzun ve devletimizin yanındayız." ifadesini kullandı.

Adiliye çalışanlarından kan bağışı

Kırıkhan Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan " Kızılay'a kan ver Mehmetçiğe can ver" kampanyası kapsamında adliye çalışanları kan bağışında bulundu.

Kırıkhan, Hassa, Reyhanlı adliyelerinde görev yapan hakim, savcıların yanı sıra Denetimli Serbestlik Müdürlüğü, Açık Ceza ve İnfaz Kurumu çalışanları da etkinliğe destek verdi. Türkiye,Hatay,Antakya,İsmail Dilber
14 Mart 2018 Çarşamba 20:40