Haber, Son Dakika, Haberler

Tuğba Melis Türk kimdir? Survivor'a katılan Tuğba Melis Türk kaç yaşında, nereli?

Yakında TV 8 ekranlarında başlayacak olan Survivor'a katılan isimler bir bir belli netleşirken son olarak Tuğba Melis Türk'ün kadroya dahil olacağı duyuruldu. Bircan Bali'nin açıklaması sonrası gündem olan Tuğba Melis Türk, izleyicilerin de merak konusu oldu. Peki, Tuğba Melis Türk kimdir? Survivor'a katılan Tuğba Melis Türk kaç yaşında, nereli?

04.02.2020 12:35 | Son Güncelleme: 15.02.2020 10:40

16 Şubat'ta ekranlara gelecek olan Survivor öncesi yarışmacıların isimleri belli olmaya başladı. Söylemezsem Olmaz isimli programda sunuculuk yapan Bircan Bali, oyuncu Tuğba Melis Türk'ün de Survivor 2020'de olacağını açıkladı. Açıklama sonrası Survivor'a katılan Tuğba Melis Türk kaç yaşında, nereli gibi sorular merak konusu oldu.

TUĞBA MELİS TÜRK KİMDİR?

Tuğba Melis Türk, 1990 yılında Bulgaristan'da doğdu. Eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk Bölümü'nde tamamladı. 2011 yılında Best Model of Turkey yarışmasına katılan ve birinci olan Tuğba Melis Türk, ilk oyunculuk deneyimini 2004 yılında Büyük Buluşma dizisi ile yaşadı.

Kaçak, Şimdi Onlar Düşünsün, Merhamet, Hatasız Kul Olmaz, Sana Bir Sır Vereceğim, Leyla ile Mecnun, Krem, Adını Feriha Koydum, Uygun Adım Aşk, Sevgili Düşmanım, Annem, Senin Uğruna, Arka Sokaklar ve Bez Bebek dizilerinde rol alan Tuğba Melis Türk; Star Tv ekranlarında yayınlanan; başrolü Nazan Kesal ve Deniz Baysal ile paylaştığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde de rol aldı. Tuğba Melis Türk; Laz Vampir Tirakula ve Kolpaçino: Bomba filmlerinde rol alarak sinema dünyasına da adım attı.

Tuğba Melis Türk kimdir? Survivor’a katılan Tuğba Melis Türk kaç yaşında, nereli?
Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Gündem ››Tuğba Melis Türk kimdir? Survivor'a katılan Tuğba Melis Türk kaç yaşında, nereli? - Haberler
Yorumlar