Tuğçe, kendisini asansör boşluğuna iten sevgilisinden şikayetçi olmadı

Konya'da erkek arkadaşı Mustafa Kafes'in itmesi sonucu asansör boşluğuna düşen 22 yaşındaki Tuğçe Ülkü Gürbüz, "Bu konuda kimseden davacı ve şikayetçi değilim" dedi.

09.10.2019 09:32

Konya'da, araştırma görevlisi sevgilisi Mustafa Kafes'in (31) ittiği asansör boşluğuna düşerek ağır yaralanan üniversite öğrencisi Tuğçe Ülkü Gürbüz'ün (22) sağlık durumu iyiye gidiyor. Tutuklanan sevgilisinden şikayetçi olmayan Tuğçe, alkol aldıklarını ve olayı hatırlamadığını söyledi.

ERKEK ARKADAŞI ASANSÖR BOŞLUĞUNA ATTI

Necmettin Erbakan Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü 3'üncü sınıf öğrencisi Tuğçe Ülkü Gürbüz, 25 Eylül Çarşamba akşamı tartıştığı aynı üniversitenin Sağlım Bilimleri Fakültesi'nde araştırma görevlisi olan erkek arkadaşı Mustafa Kafes'in itmesi sonucu asansör boşluğuna düştü.

2 KEZ AMELİYAT GEÇİRDİ

Beyninde kanama ve omurgaları ile belinde kırıklar oluşan Gürbüz, 2 kez ameliyat edildi. Gözaltına alınan Mustafa Kafes ise polise verdiği ifadesinde, alkollü olduğunu, neden tartıştıklarını hatırlamadığını söyledi. Kafes, tutuklanarak, cezaevine konuldu.

"KİMSEDEN DAVACI VE ŞİKAYETÇİ DEĞİLİM"

Hastanede tedavisi devam eden Tuğçe Ülkü Gürbüz de sağlık durumunun iyiye gitmesi üzerine polise ifade verdi. Gürbüz, hastane odasında alınan ifadesinde Mustafa Kafes ile sevgili olduklarını anlatarak, "Olay gecesi Mustafa ile alkol aldık. Evden çıktıktan sonra neden tartıştık hatırlamıyorum. Bu konuda kimseden davacı ve şikayetçi değilim" dedi.

Tuğçe, kendisini asansör boşluğuna iten sevgilisinden şikayetçi olmadı

Tuğçe Ülkü Gürbüz, 3. Sayfa, Güncel

Kaynak: DHA

YORUMLAR (77)
ANONYMOUS:İki manyak
YORUM:vala ilk bastan uzulmustum simdi yemin uzulmuyom ne olursa olsun ölebilirdin be bunu af eden yarin neleri yasar neyse ben susim yoksa sinirlerim tepeme cikacak ya arkadas bu kadrda olmaz ya düsün ya ölseydin ah be kizim sen nasil bir canlisin bilmyiom ama insallah kime sana bnzemz türkiyeed
DAKO:Dustukten sonra aklini kaybetmis belli ki
ADINIZI YAZIN:kamu dava acar
BİLMİŞ:Düşen memnun, iten memnun bize ne o zaman....
ÖZGE:ne kadar yargılamaya müsait insanlarsınız. Mesela ben bu haberi okuduğumda ilk aklıma gelen şey kesin tehtit edildi. Ya erkek arkadaşı tarafından yada ailesi tarafından. Alkol alabilir günümüzde normal birşey bu artık. Ama hatırlamaması tuaf çünkü görüntüler var. onu izleyince bile hatırlar herşeyi. yinemi hatırlamadı. . Videodaki kişinin kendisi olduğunu ve arkadaşının ona ne yaptığını görüyor. siz olsanız yinede şikayetçi olmazmısınız. bariz belli tuğçe malesef sindiriliyo , korkutuluyo
HALİT ZİYA UŞAKLIGİL:He he
AHMET:iyi olmuş. hiç kimse hak etmediği bir hadise yaşadığında, şikayetçi değilim demez. bir genç kız, tabii kız ise, içki içip her türlü edepsizliği yapıyor ise başına gelecek her hadiseyede evet diyecektir. Bunlar için harcanan mahkeme ve hastahane masraflarına üzülüyorum. içkili iken işlenen suçlar ve kazalar için devletin para harcamaması gerekiyor. kişi kendisi kendine zarar verince neden biz ödüyoruz.
KADIN:adam diyecem ama adam değilsin o kız değil KADIN öğrenin artık biz KADINIZ senin bunu yapandan tek farkın ne biliyormusun o uyguladı sen sadece yorum yapmak adına olmayan düşünce becerinle olmayan vicdanınla konuşman yetkilileri senide görmeli senide bir alıp güzelce konuşmalı o kadınlarla tanıştırmalı beki anlarsın allahın gazabı senin gibi insanlar üzerinde olsun. . . .
AYSUN..:kız yada değil sana ne yorum yapamazsın bilmediğin bir iş hakkında (kul hakkı) Kimsenin mahkeme ve hastane masrafları ile ilgili etkileyemezsin (insan hakları) devletin harcadığı masraflara laf ederken diğer konularda da bu kadar hassasiyet göster yoksa boş yapma (adamlık!!!). yargıyı dağıtmak senin vazifen değil (haddini aşma)
Tüm 77 yorumu okumak için tıklayın
19.10.2019 18:42:20