16 Nisan 2018, 16:52

Üsküdar'daki Zincirleme Trafik Kazasının Görüntüleri Ortaya Çıktı

Üsküdar'da Tantavi tünelinde zincirleme trafik kazası meydana geldi. 3 aracın karıştığı kazada araçlardan biri takla attı. Kaza anı güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedildi.

Üsküdar'da Tantavi tünelinde bu sabah kazaya karışan 3 araçtan biri takla attı. Kazada bir kişi yaralanırken, takla atan araçta bulunan bebek ile sürücü kazayı yara almadan atlattı. Kaza anı güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedildi.

KAZA ANI KAMERALARCA SANİYE SANİYE KAYDEDİLDİ

Kaza anı güvenlik kameralarınca saniye saniye kaydedildi.

DURAN ARACA ÇARPIP TAKLA ATTI

Görüntülerde, hızla gelen bir aracın oluşan trafik nedeniyle duran önündeki araca çarparak yan dönüp takla atıyor.

DİĞER SÜRÜCÜLER TAKLA ATAN ARAÇTAKİLERE YARDIMA KOŞTU

Arkadan gelenler durdurdukları araçlarından inerek takla atan araçtaki sürücüye yardım için koşuyor. Takla atan aracın etrafından bir anda kalabalık oluşuyor.

Üsküdar,Özgür Deniz
16 Nisan 2018 Pazartesi 16:52YORUMLAR (20)
GEÇMİŞ OLSUN: Beyazın önündeki araç suçlu zınk diye durmuş kaldı ki arkandan gelen araca da bakacaksın aynadan
  • HERALDE : Eğer takip ve hız limitine uyulmuş olsa orada kaza falan olmazdı türkiye de kimse trafik kurallarını bilmediği ve uymadığı bu kadar kaza olmaktadır. .
MAVİKURT: Duran araca cümlesi yanlış. . . Bir anda duran araçlara demeniz gerek.
BAŞAK YILMAZ: Arkadaşlar o kazıyı yapan biziz eşim ile ben o arabadan sağlam çiktimi için dua ediyoruz arabada bebek yoktu ben gebe olduğumdan dolayı yanliş anlaşilma oldu hız limitimiz 60 idi kamaranın görmediği yerden fren yapmiş idik fakat suclu biz görünüyoruz deilmi ama en ondeki siyah araca neden kimse dikkat etmiyor sol şeritte bir anda duruyor onun arkadında beyaz arac zor duruyor ve kırmızı arabada beyaz arabaya carpıyor en öndeki siyah araç yüzünden takla atttik brnce büttün suç sol şeritte bir anda duran öküzde!!!!
  • DİKKATLİ : O ÖKÜZÜ TESPİT EDİN CEZA ALMASINI SAĞLAYIN BÖYLE ÖKÜZLER ÇOK VAR
Tüm 20 yorumu okumak için tıklayın