Turgutluspor'da Transfer

Spor Toto 2.Lig takımlarından Turgutluspor, geçen sezon 1461 Trabzonspor'da forma giyen sol kanat oyuncusu Yasin Sarı ile kiralık olarak sözleşme imzaladı.

13.07.2012 12:28Turgutluspor'da Transfer
Spor Toto 2. Lig takımlarından Turgutluspor, geçen sezon 1461 Trabzonspor'da forma giyen sol kanat oyuncusu Yasin Sarı ile kiralık olarak sözleşme imzaladı.

Turgutlu Irlamaz Vadisi Spor Tesislerinde, Turgutluspor Yönetim Kurulu üyeleri Sait Aşık ile Ömer Yaşar'ın da katıldığı törende, 22 yaşındaki Yasin, sözleşmeye imza attı.

Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Yaşar, "Teknik ekibimizin raporu doğrultusunda Yasin Sarı ile kiralık olarak anlaştık" dedi.

Yasin Sarı ise Turgutluspor ile anlaşmaktan mutluluk duyduğunu belirterek,

"Futbol kenti Trabzon'dan, yine futbol dolu bir ilçeye geldiğim için çok mutluyum. Turgutluspor'un vitrini çok iyi, iyi bir kulüp. Gerek yönetimi gerekse tesisleriyle örnek bir kulüp. Bu yıl Turgutluspor'un başarısı için elimden geleni yapacağım" diye konuştu.

Kırmızı-siyahlılar, 16 Temmuz Pazartesi günü yeni sezon hazırlıklarına kendi tesislerinde başlayacak. 20 gün sürecek ilk etabın ardından Kartepe'de ikinci etap kamp çalışmaları başlayacak.

Muhabir: Erkan Şimşek/ Bahri Okumuş

Yayıncı: Mehmet Tevfik Erçetin - MANİSA

Turgutluspor, Trabzonspor, Yerel

Kaynak: AA

21.10.2019 23:04:22