Türk Erkeklerinin Başını Döndüren Naz Elmas, Gülse Birsel'in Dizisiyle Ekranlara Dönüyor

Bir döneme güzelliği ile damga vuran Naz Elmas, uzun zamandır ekranlarda yer almıyordu. Elmas, Gülse Birsel'in dizisi Jet Sosyete ile muhteşem bir dönüş yapacak.

17.01.2018 10:33 | Son Güncelleme: 17.01.2018 10:36

Gülse Birsel imzalı Jet Sosyete dizisinden detaylar yavaş yavaş gelmeye başladı. Dizide uzun zamandır ekranlarda olmayan Naz Elmas'ın da yer olacağı öğrenildi.

EKRANLARA DÖNÜYOR

Özcan Deniz ile Haziran Gecesi dizisinde adını duyuran Naz Elmas, güzelliği ile herkesin dikkatini çekmişti. Elmas uzun bir süre ekranlarda yer alamamış unutulup gitmişti. Elmas, Gülse Birsel'in dizisi ile ekranlarda yeniden fırtına gibi esecek.;

JET SOSYETE NE ZAMAN BAŞLAYACAK? ​

Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Emre Taştekin ve Ecem Uzun'un oyuncu kadrosunda yer aldığı Jet Sosyete, orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye giriş hikayesini konu alıyor. Heyecanla beklenen Jet Sosyete'nin yayın tarihi henüz belli olmasa da ocak ayında sete çıkması planlanıyor.


Türk Erkeklerinin Başını Döndüren Naz Elmas, Gülse Birsel'in Dizisiyle Ekranlara Dönüyor

Gülse Birsel, Özcan Deniz, Naz Elmas, Magazin


HABER YORUMLARI
17.02.2020 09:36:48