Turkcell YaaniMail Servisi Kullanıma Sunuldu

Turkcell'in dijital servislerinden olan Yaani arama motorunun mail servisi YaaniMail hizmete girdi Bip, Yaani, Lifebox, Dergilik, Tv+ gibi birçok servisi ile gündeme gelen Turkcell, dikkat çekici servislerine bir yenisini daha ekledi. YaaniMail servisi ile Türkiye'nin verisi Türkiye'de kalacak mottosunu devam ettiren Turkcell YaaniMail servisi ile geniş kapsamlı mail çalışmalarına başlayacağının sinyalini de verdi.

Turkcell YaaniMail Servisi Kullanıma Sunuldu
24.12.2019 17:44 | Son Güncelleme: 24.12.2019 17:44

Turkcell'in dijital servislerinden olan Yaani arama motorunun mail servisi YaaniMail hizmete girdi

Bip, Yaani, Lifebox, Dergilik, Tv+ gibi birçok servisi ile gündeme gelen Turkcell, dikkat çekici servislerine bir yenisini daha ekledi.

YaaniMail servisi ile Türkiye'nin verisi Türkiye'de kalacak mottosunu devam ettiren Turkcell YaaniMail servisi ile geniş kapsamlı mail çalışmalarına başlayacağının sinyalini de verdi.

Ataç Tansuğ'un gerçekleştirdiği özel bilgilendirme toplantısıyla birlikte aktif hale gelen YaaniMail web üzerinden, Google Play Store ve Apple App Store üzerinden indirilerek kullanılabiliyor.

Yaklaşık 400 kişinin arka planda Turkcell teknoloji servislerinin en iyi halini kullanıcılara sunmak için gayret ettiğini Yüksek Teknoloji olarak bizzat gözlemlerken. Bu servislerin yurt dışına ihraç edildiğini öğrenmemiz de bizi ayrıca mutlu etti.

Basit bir kullanıcı arayüzünün bizleri karşıladığı YaaniMail ile ilerleyen günlerde Lifebox entegrasyonu da gerçekleştirilecek.

YaaniMail ile ilgili gelişmeleri Yüksek Teknoloji olarak sizlere iletmeye devam edeceğiz.

@ardameric

Kaynak: Yüksek Teknoloji

Haberler››yuksek-teknoloji››Turkcell YaaniMail Servisi Kullanıma Sunuldu - Haberler