06.01.2018 13:20

Türkiye Kamu-Sen'den "Bir Nihavend Gece" Konseri

Türkiye Kamu-Sen

Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciliği Türk Sanat Müziği (TSM) Korosu, Eskişehir Yunus Emre Kültür Sanat Merkezi’nde bir konser verdi.

Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciliği Türk Sanat Müziği (TSM) Korosu, Eskişehir Yunus Emre Kültür Sanat Merkezi'nde bir konser verdi.

Müzikseverler gönüllerince vakit geçirdiği konsere; Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkan Yardımcısı Figen Engin, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eskişehir İl Başkanı Kadir Bıyık, MHP Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Rıza Kahveci, MHP Tepebaşı İlçe Başkanı Uğur Yüceses, Türkiye Kamu-Sen'e bağlı Sendikaların Eskişehir Şube Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda davetli katıldı. "Bir Nihavend Gece" adının verildiği konserin ardından Koro Şefi Mustafa Geçer'e plaket verildi. Ayrıca koro sorumluları Meltem Büyükcan ve Engin Türkoğlu'na buket taktimi yapıldı.

Konserin açılış konuşmasını yapan Türkiye Kamu - Sen Eskişehir İl Temsilcisi Haydar Urfalı, "Çalışanların huzuru için sosyal etkinliklerin önemli olduğunu düşünüyorum. Türkiye Kamu-Sen olarak, sosyal sendikacılık anlayışının gereği olarak bu tür etkinliklere önem vermekteyiz. Sendika çatısı altında çalışan üyelerimiz ve emekli kamu çalışanlarından oluşturduğumuz Türk Sanat Müziği korosu konser verecekler" dedi. - ESKİŞEHİR
Kaynak: İHA
Milliyetçi Hareket Partisi, Odunpazarı, Eskişehir, Türkiye Kamu Sen, Yaşam