Haber, Son Dakika, Haberler

Türkiye'nin En Büyük Sağlıklı Yaşam Festivali

Nutrition İstanbul tarafından düzenlenecek DiyetFest, sağlıklı yaşam ilgililerini Kemerburgaz Forestanbul'da bir araya getirecek.

16.01.2018 08:41 | Son Güncelleme: 16.01.2018 08:41
Türkiye'nin En Büyük Sağlıklı Yaşam Festivali


5-6 Mayıs tarihlerinde 65.000 m2 'lik bir alanda düzenlenecek festivalde, ünlü diyetisyenlerle söyleşiler, sağlıklı workshoplar, spor etkinlikleri ve konserler öne çıkanlar arasında yer alacak.

MAXİMUM MACERA

Türkiye 'nin dört bir yanından katılımcıların bulunacağı festivalde, ip parkurları ile minimum risk, maximum macera yaşanacak. Orta zorluk düzeyindeki yüksek ip parkuları, survivor'ı aratmayacak. Ayrıca festival alanında yer alacak farklı oyun alanları ile gençler doyasıya eğlenecek.

AİLELER BAHARI KARŞILAYACAK

0-12 yaşın ücretsiz girebileceği festivalde, çocuklara yönelik workshoplar ve 1000 m2'lik çocuk oyun ve macera alanı, ailelerin de keyifli bir hafta sonu geçirmesini sağlayacak.

DİYETFEST DEFİLESİ

Ameliyat olmadan, sağlıklı beslenerek, sporu hayatına katarak zayıflayanlar, DiyetFest Defilesinde sahnede olacaklar. Zayıflık kavramının sadece 0 bedenden ibaret olmadığını, sağlıklı yaşamın kendilerine sağladığı faydaları anlatacaklar.

MÜZİK RUHUN GIDASIDIR

Gün boyu dj performanslarının yanı sıra, DiyetFest'te akşam konserleri festivale damgasını vuracak. Biletlerin Biletix 'te satılacağı DiyetFest'in bilet gelirleri ise, sosyal sorumluluk kapsamında, ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılması için Besvak'a bağışlanacak.

Gün boyu, İstanbul 'daki 10 merkezi noktadan festival alanına, ücretsiz servislerle ulaşılabilecek.

DiyetFest biletleri şubat ayı itibariyle Biletix'te satışa sunulacak. Detaylı program içeriği ve konserler de aynı tarihlerde internet sitesi ve sosyal medya aracılığı ile duyurulacak. Bu dev organizasyon için 5-6 mayıs tarihlerini not etmeyi unutmayın!

Kaynak: Bültenler

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Güncel ››Türkiye'nin En Büyük Sağlıklı Yaşam Festivali - Haberler