Türkiye'nin Yerli Otomobili Bugün Tanıtılıyor

Merakla beklenen yerli otomobil bugün Bilişim Vadisi'nde gerçekleştirilecek etkinlikle resmi olarak tanıtılacak Tüm Türkiye'nin merakla beklediği gün geldi ve yerli otomobil bugün Bilişim Vadisi'nde gerçekleştirilecek etkinlikle tanıtılıyor. Markası, tasarımı, teknik özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi gibi bilgilerin paylaşılacağı tanıtım etkinliğinde protokol de yerini alacak. Markasının da merakla beklendiği yerli otomobilin %100 elektrikli olacağı tahmin ediliyor.

Türkiye'nin Yerli Otomobili Bugün Tanıtılıyor
27.12.2019 11:13 | Son Güncelleme: 27.12.2019 11:13

Merakla beklenen yerli otomobil bugün Bilişim Vadisi'nde gerçekleştirilecek etkinlikle resmi olarak tanıtılacak

Tüm Türkiye'nin merakla beklediği gün geldi ve yerli otomobil bugün Bilişim Vadisi'nde gerçekleştirilecek etkinlikle tanıtılıyor.

Markası, tasarımı, teknik özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi gibi bilgilerin paylaşılacağı tanıtım etkinliğinde protokol de yerini alacak.

Markasının da merakla beklendiği yerli otomobilin %100 elektrikli olacağı tahmin ediliyor. Otomobilin SUV sınıfı olduğu öğrenilirken, tasarım olarak da dikkat çekici ve modern bir tasarım ile gelmesi bekleniyor. Otomobilin üretim tesisin Bursa'da olacağı ise resmi gazetede yayınlandı.

Yüksek Teknoloji olarak lansmanını takip edeceğimiz yerli otomobilin en çok merak edilen kısmı piyasaya sürülüş tarihi ve fiyatı olacak.

Bugün saat 14: 00 itibariyle başlayacak tanıtım etkinliği hakkındaki gelişmeleri Yüksek Teknoloji ekibi olarak sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

@YuksekTeknoloji

Kaynak: Yüksek Teknoloji

Haberler››yuksek-teknoloji››Türkiye'nin Yerli Otomobili Bugün Tanıtılıyor - Haberler