Türkiye Robot Süpürgeyi Çok Sevdi

Muhteşem Cuma döneminde ülkemizde robot süpürgeye büyük ilgi gösterildi ve Anker Robot Süpürge satışlarında ABD'yi Geçti Bu sene gerçekleşen Muhteşem Cuma döneminde gerçekleşen satışlarda Anker robot süpürge ve kulaklık satışları ABD'yi geçti. Türkiye'deki tüketicilerin robot süpürge ve kulaklığa olan talebi beklentilerin üzerinde satış getirdi.

Türkiye Robot Süpürgeyi Çok Sevdi
27.12.2019 10:31 | Son Güncelleme: 27.12.2019 10:32

Muhteşem Cuma döneminde ülkemizde robot süpürgeye büyük ilgi gösterildi ve Anker Robot Süpürge satışlarında ABD'yi Geçti

Bu sene gerçekleşen Muhteşem Cuma döneminde gerçekleşen satışlarda Anker robot süpürge ve kulaklık satışları ABD'yi geçti. Türkiye'deki tüketicilerin robot süpürge ve kulaklığa olan talebi beklentilerin üzerinde satış getirdi.

Son

dönemin en revaçta ürünlerinden biri olan robot süpürgeler, bu seneki Black

Friday'de büyük ilgi gördü. Anker, Soundcore, Eufy, Nebula ve Roav kategori

markalarıyla Black Friday etkinliğinde önemli avantajlar sağlayan Anker, BT

kulaklık, Robot Süpürge, Powerbank, gibi kategorilerdeki satış performansıyla

dikkat çekti. Bu ürün gruplarındaki Black Friday satış performansıyla Türkiye,

ABD'yi bazı modellerde geride bıraktı.

Türkler robot süpürgeyi ve kulaklığı sevdi

Tamamlamakta olduğumuz 2019 yılında, en dikkat çeken ürünlerden biri olan robot süpürgelerin Black Friday satışı da dikkat çekici boyutta gerçekleşti. Anker, Türkiye'deki robot süpürge kategorisinde satış adetlerini 5'e katlayarak pazardaki payını büyük oranda arttırdı.

Amazon'dan daha fazla satış gerçekleştirildi

Anker'in dikkat çeken ürünlerinden bir başkası olan Soundcore Life Q10 kulaklık da bu seneki Black Friday'in yıldızlarından biri oldu. BassUp teknolojisi, yüksek çözünürlüklü ses sertifikası, 20 metreye kadar kablosuz kapsama alanı, entegre mikrofonu, 60 saate varan çalma süresi ve AUX girişine sahip oluşuyla üstün performans sunan bu kulaklık modeli, Türkiye'deki tüketicinin ilgisini çekmeyi başardı. Üstün özellikleri ve uygun fiyatıyla sadece Hepsiburada' da Black Friday satışına sunulan Anker Soundcore Life Q10' un, 5 günlük Black Friday dönemindeki satış adetleriyle ABD'de Amazon'u geride bıraktı.

"Türk tüketicisinin ilgisini çekmeyi başardık"

Bu seneki Black Friday etkinliğinde bekledikleri ilgiden ve gerçekleşen satış performansıyla ilgili olarak görüş veren Anker Türkiye ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur, "BT kulaklık, Robot Süpürge, Powerbank ürünlerimizde gerçekleşen satış performansı beklentimizi fazlasıyla karşıladı. Türkiye'de tüketicinin bu ürünlerimize olan yoğun talebi bizi elbette sevindirdi. Anker olarak, tüm ürün gruplarında olduğu gibi robot süpürge ve kulaklık modellerimizde de iddialıyız. Bu verilerle birlikte Türkiye'deki agresif satış planlarımızda ne kadar haklı olduğumuzun teyidini almış olduk dedi.

YuksekTeknoloji

Kaynak: Yüksek Teknoloji

Haberler››yuksek-teknoloji››Türkiye Robot Süpürgeyi Çok Sevdi - Haberler