Türkücü Mahmut Tuncer şiddet mağduru kadınlar için düzenlenen yardım konserinde rock söyledi

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer, ROCK'n AID Yardım Konseri'nde sahneye çıkarak rock müzik şarkıları okudu. Şiddet mağduru kadınlara yönelik başlatılan kampanya kapsamında sahneye çıkan Tuncer, "Kadına şiddet uygulayan sanatçı arkadaşlarımızın 'Kadına şiddete hayır' demesi inandırıcı gelmiyor" dedi.

09.12.2019 07:26 | Son Güncelleme: 09.12.2019 07:31

Kadın sığınma evlerindeki şiddet mağduru kadınlara ihtiyaç duydukları malzemeleri toplamak amacıyla ROCK'n AID Yardım Konseri gerçekleştirildi. 58 yaşındaki ünlü türkücü Mahmut Tuncer de gecede sahneye çıkarak rock müzik parçaları okudu.

MAHMUT TUNCER'E ALKIŞ YAĞDI

42 Maslak Barock Sahne'de gerçekleşen Grammy ödüllü sanatçı Maya Azucena'nın da sahne aldığı konserin sürpriz ismi ise türkücü Mahmut Tuncer idi. Konserde iki rock parçası seslendiren Tuncer, dinleyenlerden alkış aldı.

"HANIMIMA VE ÇOCUKLARIMA ŞİDDET UYGULAMADIM"

Konser sonrası açıklamalarda bulunan ünlü türkücü, "Buradaki amacımız 'Kadına şiddete hayır' projesine destek olmak. Kadına şiddet uygulamış sanatçı arkadaşlarımız var. Ama bir bakıyorsunuz projesinde 'Kadına şiddete hayır' yazmış. Bu inandırıcı gelmiyor. Ben yıllardır evliyim, hanımıma ve çocuklarıma şiddet uygulamadım" dedi.

Türkücü Mahmut Tuncer şiddet mağduru kadınlar için düzenlenen yardım konserinde rock söyledi

Mahmut Tuncer, Magazin, Güncel

Kaynak: DHA


HABER YORUMLARI
22.01.2020 14:08:43