07 Aralık 2018, 23:12

Ankaralı Turgut, Seda Sayan Tarafından Tehdit Edildiğini Açıkladı

Ankaralı Turgut, 2. Sayfa programında Seda Sayan ile yaşadığı kavga ile ilgili konuşarak, "Seda Sayan beni tehdit etti" dedi.

Şarkıcı Ankaralı Turgut, önceki gün Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programında konuk oldu. Eskisi gibi iş bulamamaktan dert yanan Turgut, sektörde birileri tarafından dışlandığını söyledi. Ankaralı Turgut "Bizim camia içinden birileri, meslektaşlarımdan bazıları el attı." bu işe dedi.

"81 MİLYONUN ÖNÜNDE TEHDİT EDİLDİM"

Kendisine Seda Sayan ile olan kavgası hatırlatılınca Ankaralı Turgut şunları söyledi: "Seda Sayan ile sorunumuz devam ediyor. 81 milyonun gözünün önünde tehdit edildim ben. 2005'te başlayan bir gerilim; iftiraya uğradım, mağdur edildim. Parası olan kaçamağın adını flört koymuş; parası olmayana namussuz deniliyor. Ben bunu Seda Sayan'a demedim ama o üzerine alınmış. Dava açmış." Son dönemlerde sağlık problemleriyle gündeme gelen Ankaralı Turgut canlı yayında astım hastası olduğunu açıkladı. Hakkında çıkan "öldü" haberlerine de tepki gösterdi.

Kanal D,Seda Sayan,Ankaralı Turgut
07 Aralık 2018 Cuma 23:12YORUMLAR (39)
RUA: 81 Milyon hep sizleri izliyor. Başka dertleri yok ne de olsa.
SADO: kimlan bu seda ne zannediyor olum bu seda kim lan o sedaaa alırım ayağımın altına haa
BİRİSİ: ankarali turgut bile mus lu cikti ya la
KEKO: Bu Hakan taşıyanıda bitirdiler ya artık sözüm yok
CAKCUK: bunlarmı sanatcı soytarı bile olmaz bunlardanhıyarı ilk güzelce hadda rendele doğra yoğurdu suyla çalkala oldu sana CACIK MACIK
Tüm 39 yorumu okumak için tıklayın