17 Nisan 2019, 03:38

Bahçelievler'de 4 Araç Kurşunlandı

Bahçelievler'de 4 araç kurşunlandıİSTANBUL - Bahçelievler'de kimliği belirsiz iki kişi gece saatlerinde etrafa rastgele ateş açtı.

Bahçelievler'de 4 araç kurşunlandı

İSTANBUL - Bahçelievler'de kimliği belirsiz iki kişi gece saatlerinde etrafa rastgele ateş açtı. Açılan ateş sonucu sokakta bulunan 4 araca ve bir evin duvarına kurşun isabet etti. Olayda şans eseri yaralanan olmazken araçlarda büyük çapta hasar meydana geldi.
Olay, gece saatlerinde Bahçelievler Kocasinan Mahallesi'nde bulunan bir sokakta meydana geldi. İddiaya göre, sokağa gelen silahlı iki kişi yanlarında bulunan silahlarla rastgele sağa sola ateş etmeye başladı. Sesleri duyan bazı vatandaşlar cama çıkarken saldırganlar sokaktan kaçtı. İşe gitmek için sabah saatlerinde evlerinden çıkan vatandaşlar araçlarının hasar aldığını görünce büyük şok yaşadı ve durumu hemen polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekiplerin yaptığı incelemede dört aracın ve bir evin duvarının kurşunların hedefi olduğu anlaşıldı. Olayda şans eseri ölen ya da yaralanan olmazken araçlarda büyük çapta maddi hasar meydana geldi.
Aracı kurşunların hedefi olan Ali Erdoğan, "Gece silah sesleriyle uyandık sabah kalktığımızda da böyle araçlarımızda hasar gördük dört araçta hasar meydana geldi. Biz görmedik ama yan binanın bekçisi yapanların iki kişi olduğunu görmüş" dedi. Kocasinan, Bahçelievler, 3. Sayfa
Kaynak: İHA