17 Nisan 2019, 08:33

Bina ve Tesis Yönetiminde Yeni Çağ Başlıyor! Tek Sistemle İşi Bitiriyorlar

sponsorlu içerik

Büyük bina ve tesislerde yönetimin devam etmesi ve yaşamın akışının bozulmaması için web tabanlı yönetim sistemi hazırlayan genç girişimciler kısa zamanda beğeni topladılar.

Yönetişim Teknoloji ve Bilgi Sistemleri'nin firma ortağı Raşit Yelmen, "6 yıldır bu sektördeyiz. Bina ve tesis yönetimi yapan firmalara web tabanlı yönetim sistemi hizmeti sunuyoruz. Yeni firmalarla tanışıp büyümek istiyoruz." şeklinde konuştu.

"YAŞAMIN TÜM İHTİYAÇLARINI KARŞILAYAN BİR SİSTEM"

Firma ortağı Raşit Yelmen, "Uçtan uca bir tesis yönetim firmasının ihtiyaç duyabileceği her şeyi kapsayacak bir yazılımımız var. Bir tesiste ya da binada yapılan tüm işleri kapsayan bir sistem mevcut. Biz bina ya da tesis yöneten firmaların verimliliğini artırmak istiyoruz. Binada hayat başladığı anda bizim sistem hayata geçiyor. Tüm işlemler raporlama, satın alma, faturası ödemesi, muhasebesi yani tesiste yaşamın ihtiyaçlarını tamamen karşılayan her şey var." ifadelerini kullandı.

"HEDEF ORTA DOĞU VE AVRUPA PAZARI"

Raşit Yelmen, "9 kişilik bir ekiple hizmet sunuyoruz. Çoğunluk teknik ekip ve bu arkadaşlarımız endüstri mühendisi. Ve bu ekibi ve işimizi genişletmek gibi bir hedefimiz var. Türkiye pazarında temasa edebileceğimiz kadar insana temas etmeye çalışıyoruz. Kısa zamanda Türkiye pazarında söz sahibi olduktan sonra Orta Doğu ve Avrupa pazarına girmeyi de hedefliyoruz." diye konuştu.

Türkiye, Avrupa, Orta Doğu, İşte İşimiz, Ekonomi