17 Nisan 2019, 09:08

Bir Zamanlar Çukurova 29. Bölüm 2. Fragmanı: "Seni Yanımdan Ayırmayacağım..."

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 29. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda Yılmaz'ın Züleyha'ya "Hayat bize ne getirirse getirsin seni yanımdan ayırmayacağım…" sözleri izleyicileri duygulandırdı. Peki Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 29. yeni bölüm fragmanında başka neler oluyor?

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 29. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda Yılmaz, büyük bir cesaretle ne olacaksa olsun der ve Züleyha'ya her zaman yanında olacağını söylerken Hünkar'la Fekeli arasındaki bütün buzların eridiği görünüyor. Züleyha'da bir an önce Demir'in elinden kurtulup Yılmaz'a kavuşmak istiyor. Bir Zamanlar Çukurova 29. yeni bölümü 18 Nisan Perşembe akşamı saat 20:00'da ATV'de yayınlanacak.

28. BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Hünkar'ın ölümden döndürdüğü Züleyha'yı artık daha zor günler bekliyor. Felaketten felakete sürüklenen Züleyha artık yaşamak istemiyor. Peki, Hünkar'ın kararıyla akıl hastanesine kapatılan Züleyha, hayatının kalanını orada mı geçirecek?

GAFFUR BU SEFER HEDEFİNE ULAŞABİLECEK Mİ?

Her olayı yakından takip eden Saniye ve Gaffur, konağın büyük bir sırrına daha ortak oluyor. Yamanlar'ın sırlarını, sermayesi gibi kullanmaya meraklı Gaffur, bu sefer hedefine ulaşabilecek mi? Seher, Gaffur'un başına ne çoraplar örecek?

DEMİR'E KÖTÜ SÜRPRİZ

Olanlardan habersiz ofisinde oturan Demir karşısında jandarmayı görünce neye uğradığını şaşırıyor. Hakkında Fekeli'nin evini basıp Yılmaz'ı vurduğuna dair şikayet olan Demir, parmaklıklar ardına geçiyor. Fekeli ve Yılmaz bile Demir'i jandarmaya kimin şikayet ettiğini merak ediyor. Acıklı kazayı atlatan Yılmaz, gözlerini açar açmaz Müjgan'ı arıyor. Yılmaz, Müjgan'ı bir kez daha geri getirmeyi başarabilecek mi?

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi, Güncel