17 Nisan 2019, 12:44

Cezaevindeki Kocasının Ölümle Tehdit Ettiği Kadın, 4 Çocuğunu Evde Bırakıp Kaçtı

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde, cezaevindeki kocası tarafından ölümle tehdit edilen kadın 4 çocuğunu evde bırakarak kaçtı. Korkuya kapılan kadın komşusuna "Kocam beni öldürecek, evden kaçıyorum, polisleri arayın çocuklarıma sahip çıksınlar" mesajını attı.

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde, cezaevinde olan eşinin ölümle tehdit ettiği öne sürülen 26 yaşındaki T.K., 4 çocuğunu evde bırakarak kaçtı. 4 çocuk annesi kadın komşusuna cep telefonundan, 'Kocam beni öldürecek, bu yüzden evden kaçıyorum, polisleri arayın çocuklarıma sahip çıksınlar' mesajı attı.

TELEFONLA ARAYIP KARISINI ÖLDÜRMEKLE TEHDİT ETTİ

Gölcük Şirinköy Mahallesi Yunus Emre Caddesi'nde oturan 4 çocuk annesi T.K.'yi cezaevinde bulunan eşi M.K., iddialara göre dün gece telefonla arayarak 'Seni cezaevinden çıkınca öldüreceğim' diyerek tehdit etti.

KORKUYA KAPILINCA KOMŞUSUNA MESAJ ATIP EVDEN KAÇTI

Korkuya kapılan T.K., komşusuna cep telefonuyla mesaj yazarak 'Kocam beni öldürecek, bu yüzden evden kaçıyorum, polisleri arayın çocuklarıma sahip çıksınlar' diye mesaj atınca komşuları da hemen polise haber verdi.

EVDEN ALINAN 4 ÇOCUK, ÇOCUK YURDUNA TESLİM EDİLDİ

Olay yerine Gölcük Emniyet Müdürlüğü Asayiş ve Çocuk Büro ekipleri sevk edildi. Evden komşuları nezaretinde alınan Yusuf K. (6), Yunus K. (4), R. K. (3) ve M.K. (4 aylık bebek) Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi. Çocuklar daha sonra Kocaeli'de bulunan bir çocuk yurduna teslim edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kocaeli, Gölcük, 3. Sayfa, Güncel
Kaynak: DHA