03 Nisan 2019, 15:48

Murat Gezer, Jet Kazasında Hayatını Kaybeden Nişanlısı Mina Başaran'la Anıları Tablo Yaptırdı

Geçtiğimiz yıl düğününe sayılı günler kala hayatını kaybeden Mina Başaran'ın nişanlısı Murat Gezer, Mina için yaptırdığı anlamlı tabloyla takdir topladı.

Murat Gezer, geçen yıl bekarlığa veda partisi için gittiği Dubai'den dönerken düşen jette 8 arkadaşıyla birlikte hayatını kaybeden Mina Başaran'ın acısını yaşamaya devam ediyor.

İş insanı Murat Gezer, Mina Başaran'ın anısını sanatla yaşatıyor. Murat Gezer'den vefat eden sevgilisine tablo yaptırdı.

VEFASINI BİR KEZ DAHA GÖSTERDİ

Meleğim diye sevdiği nişanlısının hatıralarıyla yaşamına devam eden Murat Gezer, Mina Başaran'ın ölümünün birinci yılında çok anlamlı bir girişimde bulundu. İş insanı, düğünden bir ay önce hayata veda eden nişanlısının hatırasını yaşatmak için sanatçı Fırat Engin ile görüştü.

ANILARINI TABLO YAPTIRIP BAŞ KÖŞEYE ASTI

Takvim'in haberine göre; Murat Gezer, Fırat Engin'e nişanlısıyla hayattayken geçirdiği güzel anları aktardı. Murat Gezer'in hafızasındaki her güzel hatırayı tek tek not alan sanatçı da ikilinin büyük aşkını eserine yansıttı. Fırat Engin, Murat Gezer'in Mina Başaran'la anılarından yola çıkarak 'Bellek Frekansları' adlı tablosunu hayata geçirdi. Murat Gezer de geçen günlerde tabloyu satın alıp evinin başköşesine astı.

ADINI TEKNE VE HANGARA VERMİŞTİ

Murat Gezer, hayata erken veda eden nişanlısına vefasını bir kez daha gösterdi. Bu arada iyi kalbiyle gönülleri fetheden Mina Başaran'ın ismini, ailesi de sahibi oldukları hangara ve tasarım tekneye vermişlerdi.

Dubai, Fırat Engin, Murat Gezer, Magazin