17 Nisan 2019, 09:07

Tecrübeyi Bir araya Getirdiler, Tesis Yönetiminde Tek Merkez Sisteminin Öncüsü Oldular

sponsorlu içerik

Bina ve tesis yönetiminde tecrübeleri firmalar, tek çatı altında toplandılar ve tek merkezden yönetim sistenin öncüsü oldular.

Tesis Partner firmasının sigorta danışmanı Yeliz Çelikdiz, "2018 yılında temelleri atılan bir şirketiz. İş hayatına yeni başlayan firmamız, aslında hepsi 20 yıldan fazla tecrübeye sahip ortaklar tarafından kurulan tecrübeli bir o kadar da genç, dinamik firma. Birçok alanda arkadaşımız bir araya gelerek bu partnerliği yapma ihtiyacı duyduk." dedi.

"İŞİN UZMANI FİRMALARLA ÇALIŞIYORUZ "

Sigorta danışmanı Yeliz Çelikdiz, "Sadece sigorta, avukat ya da bina yönetim olarak hizmet vermiyoruz, çok geniş bir hizmet ağına sahibiz. Biz tek merkez sisteminin öncüsü olmak hedefindeyiz. Şu anda 16 farklı sektörde tesislere hizmet verebiliyoruz. Biz her bir iş için ayrı eleman bulundurmuyoruz. Her alanda işinin uzmanı yılların tecrübeli isimleriyle firmalarla ortaklık yapıyoruz." ifadelerini kullandı.

"SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN BURADAYIZ"

Yeliz Çelikdiz, "16 sektöre hizmet veriyoruz. Ve bu rakam daha artacak. Biz tesislerimizin her türlü sıkıntılarında yanlarındayız ve onların sorunlarının çözümü için buradayız." şeklinde konuştu.

Sigorta, İşte İşimiz, Ekonomi