14 Ocak 2019, 14:50

Tuğba Altıntop'tan Şaşırtan Evlilik Açıklaması: Kaderde Varsa Rafet'le Yine Evleniriz

Rafet El Roman'dan olaylı bir şekilde boşanan Tuğba Altıntop, katıldığı programda çarpıcı açıklamalara imza attı. Altıntop, "Kaderde varsa Rafet'le yine evleniriz" dedi.

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına katılan eski manken Tuğba Altıntop, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalar yaptı.

"KADERDE VARSA YİNE EVLENİRİZ"

Tuğba Altıntop, bir dönem kanlı bıçaklı olduğu eski eşi Rafet El Roman'la tekrar evlilik sinyali verdi. Altıntop, "Rafet bekar ben bekarım. Her şey olabilir. Allah 1995 yılında yazmış kaderime evlendik, yine yazdıysa yine evleniriz. Kaderde varsa o kitabı bir daha okuyacağız yapacak bir şey yok. Kızlar evlenmemizi çok istiyor. Rafet evlenme teklif etse kabul eder miyim bilmiyorum, kızlarıma sorarım herhalde" açıklamasıyla evliliğe yeşil ışık yaktı.

"14 ŞUBATTA SÜRPRİZİM VAR"

Tuğba Altıntop, 14 Şubat'ta size bir sürprizimiz var. Ne olduğunu söylemeyeceğim. Bekleyip göreceğiz" açıklamasıyla da merak uyandırdı. Rafet El Roman ile Tuğba Altıntop 2003 yılında olaylı bir şekilde boşanmıştı.

Kanal D,Rafet El Roman,Tuğba Altıntop

YORUMLAR (7)
MAVRAN: Mesut kardeş bunlarda dalak yokki Talak olsun
HAYIRLI OLSUN: Kardeş yuva kurmak , yuvayı kurtarmak güzel de , Bu haltları niye yediniz o zaman ? Birbirinizin kıymetini bilmek için mutlaka başkalarıyla birlikte mi olmalıydınız ? İnşallah biz yanılıyoruz . Allah her şeyin hayırlısını versin . Bunu siz içinize sindiriyorsanız bize de hayırlı olsun demek düşer .
ANTİSARAY: aradiklarini bulamadilar iyinin kötüsü hesabi tekrar geriye
HAKAN GARDAS: Eger müslümansak bunu dogru yapmamiz gerekir. Bir koca karisini üc talakta bosadiysa o kadin birdaha baskasiyla evlenip ondan bosanmadan eski kocasiyla tekrar evlenemez.