03 Nisan 2019, 11:55

Yenibosna'da E-5'i Kilitleyen Kaza

- Yenibosna'da E-5'i kilitleyen kaza Kamyonet direği devirdi, trafik durma noktasına geldiİSTANBUL - E-5 karayolu Yenibosna mevkiinde bir kargo firmasına ait kamyonet orta refüjde bulunan aydınlatma direğine çarparak yıktı.

- Yenibosna'da E-5'i kilitleyen kaza
Kamyonet direği devirdi, trafik durma noktasına geldi

İSTANBUL - E-5 karayolu Yenibosna mevkiinde bir kargo firmasına ait kamyonet orta refüjde bulunan aydınlatma direğine çarparak yıktı. Kaza sırasında devrilen direğin diğer araçlara çarpmaması faciayı önlerken E-5 Bakırköy istikametinde trafik durma noktasına geldi.
Kaza 10: 20 sıralarında E-5 karayolu Yenibosna mevkiinde meydana geldi. İddiaya göre E-5 yan yolda seyir halinde bulunan bir kamyonet başka bir aracın sıkıştırması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüje çıktı ve aydınlatma direğine çarptı. Çarpmanın etkisiyle direk, E-5 yan yol girişine devrilirken direğin o sırada yoldan geçen araçlara çarpmaması olası bir faciayı önledi. Kazayı gören vatandaşlar durumu hemen polis ekiplerine bildirdi. Kaza sonrası olay yerine devrilen direk için ekipler sevk edilirken bazı araçlar, elektrik olma ihtimali bulunmasına rağmen devrilen direğin ve kabloların üzerinden geçti. Bu sırada E-5 kara yolu Bakırköy istikametinde trafik durma noktasına geldi. Yenibosna, Genel
Kaynak: İHA