07 Aralık 2017, 11:35

Twitter'da Suçlanınca Depresyona Giren Ünlü Cinsel İçerikli Film Yıldızı İntihar Etti

23 yaşındaki cinsel içerikli film yıldızı August Ames, kendisine Twitter'dan yöneltilen "homofobik" suçlamaları sebebiyle depresyona girerek intihar etti.

Cinsel içerikli film yıldızı, ABDli oyuncu August Ames  California'daki evinde ölü bulundu. 23 yaşındaki kadının intihar ettiği düşünülüyor.

SEBEBİ ATTIĞI TWEET'LER

Ames'in yakınları kadının bir süredir depresyonda olduğu ve acı çektiğini söyledi. Sebebi ise  Twitter'da yazıkları ve ona gelen tepkilerdi.

HOMOFOBİK OLMAKLA SUÇLANDI

Oynadığı +18 filmlerle bilinen Ames  Twitter'a, kendisine eşcincel bir erkekle oynayacağı cinsel içerikli film teklifi geldiğini ve bunu kabul edemeyeceğini yazmıştı. Bunun üzerine kendisini homofobik olmakla suçlayan pek çok mesaj aldı. Yakınları tarafından depresyona eğilimli olduğu söylenen Ames'in yaşananlardan etkilendiği ve bunun şüpheli ölümünü tetiklediği ifade ediliyor.

Cinsel içerikli film sektörünce ünlü olan oyuncunun başına gelen bu durum sosyal medya üzerinden bir kişiyi hedef alınarak yürütülen linç benzeri zorbalık kampanyalarının ne gibi sonuçlara doğurabileceğinin de örneği olmuş oldu.

"VÜCUDUMU RİSKE ATAMAM"

Twitter'a "Vücudumu riske atamam" diye yazan Ames, eşcinsellere yönelik filmlerdeki risklerin daha yüksek olduğunu ve geçirilmesi gereken tıbbi prosedüre girmek istemediğini, kendi bedeni üzerinde karar verme hakkının kendinde olduğunu söylemiş ancak homofobi suçlamalarının ardı arkası kesilmemişti.

Polis genç kadının cesedinin nerede ve ne şekilde bulunduğu ile ilgili henüz bir detay vermezken endüstriden arkadaşları onu "çok büyük bir kalbi olan, çok nazik biri" olarak tanımladı.
California,Twitter
07 Aralık 2017 Perşembe 11:35YORUMLAR (36)
CİHAN: Su testisi su yolunda kırılır
TİMUÇİN: Çok sexy ve güzel bir kadindi 2 çift laf yüzünden intihar etmeseydi teşke
İNSAN OGLU: Ne kadar adice insan yargılıyorsunuz
BASRİ: Ne kadar adice insan yargılıyorsunuz
BORA: Büyle insanlar herseye domüs
NE FARKEDER İSMİMİN NE OLDUĞU: dünyadan bi pislik gitti diyenler başka sektörlerin izleyicileri kesin. . . ölen bir insan, saygı duyun
ÖZHAN APAYDIN: İşinde çok iyiydi
ENES: Bunları neden haber yapıyorlar anlamıyorum. Yaptıklarının hesabını mahkemeyi Kübra verir. Allah insanları doğru yoldan ayırmasın yanlışa yönlendirmesin.
RABBİM CENNETİNE NAİL EYLESİN: ben hayranıydım ya çok üzüldüm çok iyi emekçi kardeşimizdi. kendisine allahtan rahmet diliyorum
CANER PİRDAL ORDU: BEN GELİYO SANMIŞTIM MEĞER GİDİYOMUŞ.
Tüm 36 yorumu okumak için tıklayın