13.06.2016 15:02

U13 Türkiye Şampiyonasında Hakemler 15 Dakika Arayla İki Maça Çıktı

U13 Türkiye Şampiyonasında Hakemler 15 Dakika Arayla İki Maça Çıktı

Bilecik’in ev sahipliği yaptığı U13 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakalarının ilk gününde 15 dakikalık ara ile 2 maça verilen yan hakemler gözlerden kaçmadı.

Bilecik'in ev sahipliği yaptığı U13 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakalarının ilk gününde 15 dakikalık ara ile 2 maça verilen yan hakemler gözlerden kaçmadı.

Bilecik Edebali Stadı'nda oynanan U13 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe Müsabakalarının ilk maçında A grubu temsilcileri İstanbul Genç Yıldızspor ile Manisa Büyükşehir Belediyespor maçı 1-1 berabere bitti. Bu maçın orta hakemi olyarak olarak Mustafa Kurnaz, yardımcısı hakemliklerini ise Ali Zengin ve Enes Seymen yaptı. 30'ar dakikalık 2 devre şeklinde oynanan maç 17.45'de sona erdi.

15 DAKİKA DİNLENEREK İKİNCİ MAÇA ÇIKTILAR

İstanbul Genç Yıldızspor ile Manisa Büyükşehir Belediyespor maçı sonrası aynı statta B grubu temsilcileri Bursa İnegöl Spor ile Eskişehir Spor müsabakası başladı. Bu müsabakanın orta hakemliğini Barkın Kara yaparken, yardımcılarını ise; 15 dakika önce ilk maçtan çıkan Ali Zengin ve Enes Seymen yaptı. - BİLECİK
Kaynak: İHA
Manisa, İstanbul, Bilecik, Türkiye, Spor

YORUMLAR