13 Haziran 2018, 16:25

UBER Şoförü, Arka Koltukta Öpüşen Lezbiyen Çifti Zorla Araçtan İndirdi

ABD'de lezbiyen çift, öpüştükleri gerekçesiyle kendilerini aracından zorla indiren UBER şoföründen şikayetçi olurken UBER, kadınları haklı bularak şoförün uygulamaya erişimini engelledi.

ABD'nin New York şehrinde kiraladıkları UBER aracının arka koltuğunda öpüşen lezbiyen çift, sürücü tarafından araçtan atıldı. Olayı kameraya alan kadınlar, şoförden şikayetçi oldu.

UBER ŞOFÖRÜ ARAÇTAN İNMELERİNİ İSTEDİ

26 yaşındaki Alex Lovine ve 24 yaşındaki sevgilisi Emma Pichl, Cumartesi akşamı bir arkadaşlarının doğum günü partisine giderken UBER aracı kiraladı. Arka koltukta öpüşen çifti gören sürücü, bunun yasa dışı olduğunu iddia ederek çiftten araçtan inmelerini istedi.

BAŞTA ŞAKA ZANNETMİŞLER

Kendilerinden başka bir araç bulmalarını isteyen şoför ile tartışan ikili, kavgayı kameraya alarak konu ile ilgili şikayette bulundu. "Sadece masum ve küçücük bir öpücüktü" diyen Alex, önce şoförün şaka yaptığını zannettiklerini ancak daha sonra kendilerine bunun "saygısızca ve uygunsuz" olduğunu söyleyip bağıran adam yüzünden şoke olduklarını söyledi.

UBER ŞOFÖRÜN LİSANSINI İPTAL ETTİ

Hem Alex hem de sürücü olay ile ilgili şikayette bulunurken, UBER yaptığı açıklamada şoförün uygulamayı kullanmasının yasaklandığını ve herhangi bir ayrımcılığa tahammül etmelerinin mümkün olmadığını ifade etti.

13 Haziran 2018 Çarşamba 16:25YORUMLAR (110)
İSİMSİZ: Şöyle yorumlara bakıyorum da siz ne kadar şiddette meili insanlarsınız ? Bu kadar acımasız olmayı nasıl başarabiliyorsunuz ? Kimin ne yaptığından siz''ene adam şoför ise her şeyi kabul edip bu işi yapmalı elin sarhoş adamını alırken uygun elin pavyonundan çıkan insanı almak normal ama eş cinsel olması neden göze bu kadar batıyor abi anlamış değilim. Siz mi günahını çekeceksiniz ? Saçma sapan klavye artistliği yapmayın beyninizin acizliğini sergilemenin manası yok. Acizlikten başka bir şey değil.
YORUMCU: Adamin migdesi kaldırmamiş çolugu çocugu var demekki düzgün bir dünya isteyen iyi bir insan demekki abd de de düzgün hayatın içinde varolmak isteyen insanlar varmiş.
  • İSİMSİZ : Düzgün dediğini insan ? Ülkemiz de ne kadar mümkün ? Her gün çocuk tecavüzü hayvan tecavüzü bu mu düzgün ! Önce ülkenin sorunları ile ilgilenen senin haddine değil kimin kiminle ne yaptığı. o kadar uzağa gitmeyelim sen ne kadar düzgün birisin ? Miden mi kaldırmamış senin. Rahat rahat seks yaparken miden nasıl kaldırıyorsa . Senin rahat rahat yapamadığını onların yapması seni geriyor ! Beynini yorma lütfen kendini rezil etmekten başka bir şey yapmıyorsun
TAMAM TAMAM: sıkış aralarına sende kaynaş nolurdu sanki :)
MEDENİYET BU MU: Yıllarca medyayla bunlara özendik. Örnek aldığınız medeniyet(?)bu işte..
Tüm 110 yorumu okumak için tıklayın