Uğruna her şeyi yaptığı sevgilisinin başka kadınla fotoğrafını görünce ağlama krizine girdi

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan 5 çocuk annesi talihsiz kadın, uğruna her şeyi yaptığı sevgilisinin başka kadınla çekilmiş fotoğrafını görünce canlı yayında hüngür hüngür ağladı.

18.06.2020 12:07 | Son Güncelleme: 18.06.2020 12:55

Manisa'da yaşayan 5 çocuk annesi 53 yaşındaki Safüre Muş, iki ay önce sosyal medya üzerinden Süleyman Kundi adında bir adamla tanıştı. İlk görüşte aşık olan Safüre Muş, hemen sevdiği adamın yanına taşındı.

AŞK SARHOŞU EDİP ORTADAN KAYBOLDU

Duyduğu güzel sözler nedeniyle aşk sarhoşu oldu. Evleneceklerine inandı. İki ay içinde Süleyman Kundi ne derse yaptı. 45 yaşındaki Kundi'ye araba hediye etti. Ev alsın diye 165 bin kredi çekti. 2 ayın sonunda bir gün paraları ve arabayı da alan Süleyman Kundi, ortadan kayboldu. Parasız, bir başına sokakta kalan Safüre Muş, dolandırıldığını anladı.

AĞLAMA KRİZİNE GİRDİ

Önce polise gidip şikayetçi oldu. Ardından Müge Anlı'ya sığındı. Müge Anlı, hayret verici olayı araştırırken Süleyman Kundi'nin yeni sevgilisi ile çekilmiş fotoğraflarını buldu. Sevdiği adamın yeni sevgilisiyle çekilmiş fotoğraflarını gören Safüre Muş, ağlama krizine girdi.

Uğruna her şeyi yaptığı sevgilisinin başka kadınla fotoğrafını görünce ağlama krizine girdi
Yorumlar (45)
ADEMM: kadınların çoğunda ve erkeklerinde yarısında akıl kıt akılları başka şeylerine çalışıyor, müslümanmış hıristiyanmış farketmez artık insanlar mutsuzluğu şeytani işlerde atmaya çalışıyorlar, evdekinin birinin gözü yüksekte ise bu evliliği çabuk bozuyor haramda bunun öncüsü
KUNDİLENDİNİZ: Kundilemiş seni. Kadınlar yaparken iyi servet avcısı hem cinslerinin kundileme akımından çarpıldığınızı görmek şaşırtıcı. . Ya kadınlar da dürüst olacak artık önce şu NAFAKA olayı düzelecek, kadın erkek uzlaşacak kimse yapmayacak ya da bu şeytani savaş sürecek. Cinsiyetçilik ayrımı olduğu sürece bitmez bu mücadele. Kundilendiniz akımı başladı sanırsam.
SEDAT: bu ne ya bilim kurgu filmi gibi :)
Haberler››3. Sayfa››Uğruna her şeyi yaptığı sevgilisinin başka kadınla fotoğrafını görünce ağlama krizine girdi - Haberler