Uğur Boral: "Adına Yakışır Bir Derbi Oldu"

Beşiktaşlı futbolcular Uğur Boral ve Veli Kavlak, Fenerbahçe ile oynadıkları derbi maçın ardından her iki takımın da iyi mücadele ettiğini söylediler.

20.04.2014 23:12 | Son Güncelleme: 20.04.2014 23:12Uğur Boral:
Beşiktaşlı futbolcular Uğur Boral ve Veli Kavlak, ile oynadıkları derbi maçın ardından her iki takımın da iyi mücadele ettiğini söylediler.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Beşiktaşlı futbolcu Uğur Boral, iki tarafın da oyunu isteyerek oynadığını belirterek, "Adına yakışır bir derbi oldu. 10 kişi kaldıktan sonra da iyi mücadele ettik. Arkadaşlarımı kutluyorum. Güzel, dostça bir maç oldu. İzleyenlerin keyif aldığını düşünüyorum" dedi.

KAVLAK: "GALİBİYET İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK"

Beşiktaşlı futbolcu Veli Kavlak da, zor bir maç olacağını bildiklerini vurgulayarak, "Kötü başladık. İlk 30 dakikada rakibimiz üstünlük kurdu. Kırmızı karttan sonra geri çekilmek zorunda kaldık. Kazanamıyorsan kaybetmeyeceksin düşüncesi ile geri çekildik. Yine de galibiyet için elimizden geleni yaptık. Yakaladığımız 1-2 pozisyon vardı ama değerlendiremedik" diye konuştu.

Veli Kavlak, maçın son dakikalarında yaşanan pozisyonla ilgili, hakem Halis Özkahya'nın ne yapmak istediğini hiçbir futbolcunun anlamadığını ifade ederek, "Tolga abi, Gökhan Gönül ve Mehmet Topal ile konuştu. Onlar da centilmence topu dışarı attılar" şeklinde konuştu. - İSTANBUL

Veli Kavlak, Fenerbahçe, Uğur Boral, Spor

Kaynak: İHA

HABER YORUMLARI
28.01.2020 20:17:11