Uğurcan Çakır'ın menajeri konuştu! Toplam 10 takım takip ediyor

Trabzonspor forması giyen milli oyuncu Uğurcan Çakır'ın menajeri Engin Kırkpınar, "Sadece Liverpool değil 3-4 tane İngiliz, 3 tane İspanyol, 4 tane de Fransız kulübü Uğurcan'ı izliyor. Yusuf Yazıcı'dan sonra Trabzonspor'un 20 milyon euro altında bir ücrete Uğurcan'ı göndereceğini düşünmüyorum." dedi.

15.11.2019 16:11 | Son Güncelleme: 15.11.2019 16:25

Uğurcan Çakır'ın menajeri Engin , Radyospor'a konuştu. Kırkpınar, "Uğurcan Çakır göz önünde olan ve takip edilen bir kaleci fakat şu anda Kulübü'ne gelen resmi transfer teklifi yok. Devre arasında transfer olayları kolay olmuyor. Sezon sonunda ancak bir şeyler olabilir. Uğurcan'ın her zaman Avrupa hedefi var fakat şu lig olursa ya da bu takım olursa diye bir şey yok. Uğurcan'ın iki hedefi var. Trabzonspor'da lig şampiyonluğu yaşamak ve onun devamında da Avrupa'da oynamak." ifadelerini kullandı.

20 MİLYON EURO DETAYI

Kırkpınar, "Sadece Liverpool değil 3-4 tane İngiliz, 3 tane İspanyol, 4 tane de Fransız kulübü Uğurcan'ı izliyor, bu transfer devre arasında olur mu? Bence çok zor bir ihtimal sezon sonunu da bekleyip göreceğiz. Yusuf Yazıcı'dan sonra Trabzonspor'un 20 milyon euro altında bir ücrete Uğurcan'ı göndereceğini düşünmüyorum." dedi.

Uğurcan Çakır'ın menajeri konuştu! Toplam 10 takım takip ediyor

Yusuf Yazıcı, Trabzonspor, Kırkpınar, Spor


HABER YORUMLARI
8.12.2019 16:06:43