Ülkü Park'ta tozu dumana katacaklar!

Ülkü Park, Apex Masters Türkiye Drift Şampiyonası sezon finaline ev sahipliği yapıyor. Burcu Çetinkaya gibi birçok ünlü yarışçının da katılacağı organizasyon, 27 Ekim Pazar günü gerçekleştirilecek.

23.10.2019 11:08 | Son Güncelleme: 23.10.2019 11:09Ülkü Park'ta tozu dumana katacaklar!

Ulusal statüde düzenlenen Apex Masters Drift Şampiyonası'nın final yarışı, Ülkü Park'ta gerçekleşiyor.

TOSFED himayesinde; PWR Balata, RedBull.com, Motul ve King Racing sponsorluğunda, Toto ile Power FM katkılarıyla desteklenen şampiyona, 26 Ekim Cumartesi günü idari ve teknik kontrollerle başlayacak. Antrenman ve sıralama turlarının ardından en iyi 16 belirlenecek.

PAZAR GÜNÜ NEFESLER TUTULACAK

Motor güçleri 700 beygire kadar ulaşan otomobillerin katılacağı yarışmada, 27 Ekim Pazar günü heyecan tavan yapacak. Burcu Çetinkaya gibi ünlü yarışçıların yanı sıra, yurt dışından da konuk sporcuların katılımıyla yapılacak pilot seromonisinde seyirciler, pilotları ve drift otomobillerini yakından görme fırsatı bulacak. Saat 12.00'de ise nefesler tutulacak ve yarış start alacak. Gün içerisinde ise; Apex Masters ve Ülkü Park resmi Instagram sayfalarını takip eden seyirciler, Drift Taksi çekilişine katılarak yarış araçlarının sağ koltuğuna oturma şansı yakalayabilecekler.


Burcu Çetinkaya, Türkiye, Güncel

Kaynak: Bültenler

14.12.2019 07:23:37