07 Aralık 2017, 10:14

Ünlü Model Gözüne Dövme Yaptırdı, Kör Olma Tehlikesi ile Karşı Karşıya

Kanadalı model Catt Gallinger, göz akına dövme yaptırdıktan sonra gözünü tamamen kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kaldı. Ünlü model, eğer düzelmezse gözünün tamamen çıkarılmasını istiyor.

24 yaşındaki Kanadalı model Catt Gallinger gözünü kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya. Buna sebep olan ise Gallinger'ın gözünün içine yaptırdığı dövme.

İYİLEŞME ŞANSI YOK DENECEK KADAR AZ

Renkli görünmesi için göz küresinin içine dövme yaptıran ünlü model, tek gözünün görüşünü tamamen kaybetti. Doktorlar, gözünden mor renkte mürekkep akan kadının iyileşme şansının çok az olduğunu söylüyor.

OLDUKÇA TEHLİKELİ

ABD'li bir dövme sanatçısının, bir bilim kurgu karakterine benzemek için kendine uygulayarak başlattığı göze dövme akımı, oldukça tehlikeli kabul ediliyor. Göz küresine mürekkep enjeksiyonu ile gerçekleşen işlem sonrası komplikasyon oluşma ihtimali oldukça yüksek.

GÖZÜNÜ ÇIKARMALARINI İSTİYOR

Catt Gallinger eğer düzelme şansı yoksa bu sıkıntıya daha fazla katlanmamak için doktorlardan gözünü tamemen çıkarmalarını isteyeceğini söylüyor. Artık acıya dayanamadığını söyleyen Gallinger, 20  Eylül'den bu yana  Facebook üzerinden gözünün fotoğraflarını paylaşarak insanları bu prosedürün tehlikelerine karşı uyarıyor.

ESKİ SEVGİLİSİ YAPMIŞ

Gözüne dövmeyi eski sevgilisinin yaptığını söyleyen ünlü model, daha önce 25 adet dövme yaptırdığını ve dilinin çatallı görünmesi için ucunu ikiye böldürdüğü tehlikeli bir operasyon da geçirdiğini söylüyor.07 Aralık 2017 Perşembe 10:14YORUMLAR (66)
KUDÜS İSLAMINDIR!!!: Binlerce insan açlıktan ölürken bırakın artık oranıza buranıza para harcamayı. Gözüne yaptığı dövmeyle kaç aç insan doyar:(:(:(:(:(:(
UZEYİR: allah yrattigini beyenmeyen be cahil hem bu dunyada vebal ödersin hemde ahirete
YORUM: İşte Rabbimin yarattiğiyla oynarsan ondanda olursun yazık bu insanların haline
GRÇEKCİ: Manyaklıkta zirve yapmış
AYNUR: AKIL ALIR GİBİ DEĞİL,,,GÕZUNUN İÇİNE DÖVME YAPTIRMAK OLUCAK İŞ Mİ?
YAW HEH HE: bu karı manevi boşlukta manevi boşluk insana herşeyi yaptırır içinde bulunduğu ortam onu gösteriyor bazılarıda değişiklik olsun diye intihar eder yada kendini esrara gömer
FD: ulan bi göz için cesit ceist makyaj var zaten neyıne yetmıyor kadın dövme yapıyorsun
DİKKAT !!!!!: FOTOĞRAFLARA DİKKATLİ BAKIN BİRİNDE SAĞ GÖZÜNDE BİRİSİNDE SOL GÖZÜNDE KANDIRILMAYIN !!!
  • IYİ BAK : Biri selfi o fototaflarin on kamera genelde cekilen fotoraflari ters cevirir yatay olarak bu nedenle oyle gozukuyor
ABY: Araba mı bu modifiye ediyorsun? Yok dilimi keseyim yok gözümü boyayayım. Mal mısın ya?
ANTEPLİ: Akılsız basın cezasını göz cekiyo işde :))
Tüm 66 yorumu okumak için tıklayın