Ünlü Oyuncu Talat Bulut, 'Söylemezsem Olmaz' Programı Sunucularına Uzaklaştırma Kararı Aldırdı

Ünlü oyuncu Talat Bulut, kendi hakkında karalama kampanyası başlattıklarını belirterek 'Söylemezsem Olmaz' programı sunucuları Ece Erken ve Bircan Bali hakkında dava açarak uzaklaştırma kararı aldırdı.

28.09.2018 18:06 | Son Güncelleme: 28.09.2018 18:16

'Yasak Elma' dizisinin başrol oyuncularından Talat Bulut'u 19 yaşındaki kostüm asistanı kendisini taciz ettiği iddiasıyla şikayet etmişti. Savcılık iddia ile ilgili yeterli delil bulunamadığı için takipsizlik kararı vermişti. 'Söylemezsem Olmaz' programında bir kadın kardeşinin Talat Bulut tarafından taciz edildiğini iddia etti. Bu haberlerin ardından Talat Bulut, program sunucuları Ece Erken ve Bircan Bali hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı.

Ece Erken

KARARI AVUKATI AÇIKLADI

Talat Bulut'un avukatı mahkemenin verdiği kararı duyurarak, "Değerli Basın Mensubu Arkadaşlar, Hakkındaki iddiaların mesnetsizliği ilgili yargı merciilerince de kesin olarak verilen karar ile sabit olan müvekkilim Talat Bulut için yargı kararını tanımayarak beyanda adeta karalama kampanyası başlatan Ece Erken ve Bircan Bali'nin, Bakırköy 2. Aile Mahkemesi'nce uzaklaştırma kararı verilmiştir. Söz konusu kararın ihlali halinde ilk seferinde 3 günden 10 güne, ikinci seferinde ise 15 günden 30 güne kadar tazyik hapsi yaptırımı uygulanacaktır. Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız." ifadelerini kullandı.

Bircan Bali

TALAT BULUT DAHA ÖNCE TACİZ HABERLERİYLE GÜNDEME GELMİŞTİ

'Yasak Elma' dizisinin başrol oyuncularından Talat Bulut'u 19 yaşındaki kostüm asistanı kendisini taciz ettiği iddiasıyla şikayet etmişti. Savcılık iddia ile ilgili yeterli delil bulunamadığı için takipsizlik kararı vermişti. 'Söylemezsem Olmaz' isimli programın ihbar hattına gelen mesajda bir kadın, kardeşinin Talat Bulut tarafından taciz edildiğini iddia etmişti.

Ünlü Oyuncu Talat Bulut, 'Söylemezsem Olmaz' Programı Sunucularına Uzaklaştırma Kararı Aldırdı

Magazin


HABER YORUMLARI
21.11.2019 12:00:04