24.06.2019 08:32

Ünlü oyuncu Selahattin Taşdöğen'in çarptığı motosiklet sürücüsü ağır yaralandı

Tiyatro ve Sinema oyuncusu Selahattin Taşdöğen, Kadıköy'de içinde 5 yaşında kızının da olduğu otomobiliyle yaya geçidinden yolun karşısına geçmek isteyen motosikletliye çarptı. Ağır yaralanan motosiklet sürücüsü hastaneye kaldırıldı.

Usta oyuncu Selahattin Taşdöğen , Kadıköy 'de otomobiliyle yaya geçidinden yolun karşısına geçmek isteyen motosikletliye çarptı. Ağır yaralanan motosiklet sürücüsü ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Kaza sonrası bazı motosiklet sürücülerinin aynı noktadan geçmeleri kameraya yansıdı.

MOTOSİKLET SÜRÜCÜSÜ AĞIR YARALANDI

Kaza saat 19: 30 sıralarında Bağdat Caddesi'nde meydana geldi. Otomobiliyle Cadde üzerinde ilerleyen tiyatro ve sinema oyuncusu Selahattin Taşdöğen iddiaya göre yaya geçidinden yolun karşısına geçmek isteyen motosiklet sürücüsüne çarptı. Çarpmanın şiddetiyle savrulan motosikletli İbrahim Acun(45) ağır yaralandı. Yaralıya ilk müdahaleyi olay yerinden geçmekte olan üç doktor yaptı. Daha sonra haber verilmesi üzerine gelen sağlık ekipleri yaralıyı ambulansla Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Aracında büyük hasar meydana gelen Taşdöğen ve yanında bulunan 5 yaşındaki kızı kazayı yara almadan atlattı. Yaralının hastaneye kaldırılmasının ardından Selahattin Taşdöğen polis aracında bekleyen kızıyla ilgilendi.

"KESTİRMEDEN BURADAN GİTMEK İSTERKEN BİRDEN BİRE ÖNÜME ÇIKINCA BEN DE DURAMADIM"

Kaza sonrası Selahattin Taşdöğen, "Normal seyir halindeyken, sağ taraftaki tali yoldan bir motosikletli önüme çıktı. Sağda arabalar var, bende onu göremedim. En soldan gidiyordum motosikleti son anda fark ettim. İşte o zaman çarpmış oldum. Karşı yoldan bu istikamete doğru, şurada küçük bir ara var, o aradan geçmek istiyorlarmış onlar. Yani burayı dolaşmadan kestirmeden buradan gitmek isterken birden bire önümde olunca bende duramadım fren yaptım. Hemen yardıma koşanlar oldu, onlar da doktormuş. Üç tane doktor vardı. Durumu hakkında herhangi bir sıkıntısı yok dediler" diye konuştu. Kazanın yaşandığı yerde bazı motosiklet sürücülerinin yaya geçidinden yolun karşısına geçmeleri kameraya yansırken Taşdöğen bu duruma tepki gösterdi.

Ünlü oyuncu Selahattin Taşdöğen'in çarptığı motosiklet sürücüsü ağır yaralandı
Kaynak: DHA
Kadıköy , Selahattin Taşdöğen , Magazin , Güncel

YORUMLAR(12)
BAŞAK AYÇİN:Koca otobüs nereye kırsın da yol versin? Zaten kaldırım kenarı bir sıra İspark. . . Bir de sıcak pide veya pizza yetiştirmek zorunda olan kuryeler var ki onlara kuralları ihlal etmekten başka seçenek tanımıyorlar. Oysa bir kampanya başlatsak ne iyi olur;''Bir cana mâl olacaksa 15 dakikada sıcak pizza istemiyoruz'' diye. . . Her iki kazazedeye de geçmiş olsun diyorum. Kazasız günler diliyorum.
BAŞAK AYÇİN:Ben ne o gencecik motosiklet sürücülerinin ne de otomobil sürücülerinin ve yayaların zarar görmesini istemiyorum. Çünkü hepsi can taşıyor. Kaç kere hiç beklemediğim anda zııııt diye arkamdan gelerek öne geçtiler hem de yaya kaldırımında yürürken. Kaç kere belediye otobüsünde iken, otobüsün önünde pat diye bitiverenleri gördüm. Bir defa da belediye otobüsünü geçmeye çalışırken orta refüjün demir parmaklığı ile otobüs arasına sıkışanı gördüm. O dapdaracık Fevzipaşa Caddesi''nde yapılacak hareket m
BAŞAK AYÇİN DÖNMEZ:Ne yazık ki motosiklet sürücülerinin büyük bir çoğunluğu kural tanımıyor. Motorlu araç gibi davranmıyorlar. İstanbul''un trafiği en yoğun semtlerinden biri olan Fatih''te yaşıyorum ve iyi ki araba kullanmıyorum. Zira ben motosikletlerle yaya iken başa çıkamıyorum, sürücüler nasıl başa çıksın. Afedersiniz her delikten çıkıveriyorlar, hiç beklemediğiniz yerde ve hiç ummadığınız bir anda ya arkanızda veya karşınızda buluyorsunuz.
TIRCI OSMAN:Kertenkele dizisinde oynayan meczup hoca değil mi bu abi her gün sakatlanıyo du, iyi bu sefer kafayı kırmamış, sabah 8:30 da dizi tekrarı oynuyo abi
DÜRBÜNLÜ:Geçmiş olsun.
Tüm 12 yorumu okumak için tıklayın