24.06.2019 08:32

Ünlü oyuncu Selahattin Taşdöğen'in çarptığı motosiklet sürücüsü ağır yaralandı

Tiyatro ve Sinema oyuncusu Selahattin Taşdöğen, Kadıköy'de içinde 5 yaşında kızının da olduğu otomobiliyle yaya geçidinden yolun karşısına geçmek isteyen motosikletliye çarptı. Ağır yaralanan motosiklet sürücüsü hastaneye kaldırıldı.

Usta oyuncu Selahattin Taşdöğen , Kadıköy 'de otomobiliyle yaya geçidinden yolun karşısına geçmek isteyen motosikletliye çarptı. Ağır yaralanan motosiklet sürücüsü ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Kaza sonrası bazı motosiklet sürücülerinin aynı noktadan geçmeleri kameraya yansıdı.

MOTOSİKLET SÜRÜCÜSÜ AĞIR YARALANDI

Kaza saat 19: 30 sıralarında Bağdat Caddesi'nde meydana geldi. Otomobiliyle Cadde üzerinde ilerleyen tiyatro ve sinema oyuncusu Selahattin Taşdöğen iddiaya göre yaya geçidinden yolun karşısına geçmek isteyen motosiklet sürücüsüne çarptı. Çarpmanın şiddetiyle savrulan motosikletli İbrahim Acun(45) ağır yaralandı. Yaralıya ilk müdahaleyi olay yerinden geçmekte olan üç doktor yaptı. Daha sonra haber verilmesi üzerine gelen sağlık ekipleri yaralıyı ambulansla Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Aracında büyük hasar meydana gelen Taşdöğen ve yanında bulunan 5 yaşındaki kızı kazayı yara almadan atlattı. Yaralının hastaneye kaldırılmasının ardından Selahattin Taşdöğen polis aracında bekleyen kızıyla ilgilendi.

"KESTİRMEDEN BURADAN GİTMEK İSTERKEN BİRDEN BİRE ÖNÜME ÇIKINCA BEN DE DURAMADIM"

Kaza sonrası Selahattin Taşdöğen, "Normal seyir halindeyken, sağ taraftaki tali yoldan bir motosikletli önüme çıktı. Sağda arabalar var, bende onu göremedim. En soldan gidiyordum motosikleti son anda fark ettim. İşte o zaman çarpmış oldum. Karşı yoldan bu istikamete doğru, şurada küçük bir ara var, o aradan geçmek istiyorlarmış onlar. Yani burayı dolaşmadan kestirmeden buradan gitmek isterken birden bire önümde olunca bende duramadım fren yaptım. Hemen yardıma koşanlar oldu, onlar da doktormuş. Üç tane doktor vardı. Durumu hakkında herhangi bir sıkıntısı yok dediler" diye konuştu. Kazanın yaşandığı yerde bazı motosiklet sürücülerinin yaya geçidinden yolun karşısına geçmeleri kameraya yansırken Taşdöğen bu duruma tepki gösterdi.

Ünlü oyuncu Selahattin Taşdöğen'in çarptığı motosiklet sürücüsü ağır yaralandı
Kaynak: DHA
Kadıköy , Selahattin Taşdöğen , Magazin , Güncel

YORUMLAR(9)
TIRCI OSMAN:Kertenkele dizisinde oynayan meczup hoca değil mi bu abi her gün sakatlanıyo du, iyi bu sefer kafayı kırmamış, sabah 8:30 da dizi tekrarı oynuyo abi
DÜRBÜNLÜ:Geçmiş olsun.
PEMBE YILDIZ:Dilerim Motorcunun sağlığı iyidir. Trafikte yaya olsun, motor olsun, otomobil olsun lütfen dikkatli olalım. Neticede giden, yiten canlar bizim. Rabbim sevdiklerine bağışlasın.
TÜRKO:motosiklet yollarda kural tanımaz bir canavardır şehir içinde kullanılması kesinlikle yasaklanmalıdır sürücüleri tutuklanmalıdır toplumu rahatsız eden kisiliklerdir
  • 0707 :a2 ehliyet al bir an önce. senide aramızda görmek isteriz!!!