Ünlü Şarkıcı Aleyna Tilki, Gözyaşlarına Boğuldu

45. Altın Kelebek Ödülleri'nde "En İyi Pop Müzik" dalında ödüle layık görülen Aleyna Tilki, konuşması sırasında gözyaşlarına boğuldu.

09.12.2018 23:26 | Son Güncelleme: 10.12.2018 07:06

45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde "En İyi Pop Müzik" dalında ödüle layık görülen Aleyna Tilki, gözyaşlarını tutamadı.

"MUTLULUĞUN DİBİNİ TATTIM"

Aleyna Tilki yaptığı konuşmada, "Beni biraz üzen, yoran bir hayatım oldu. Ama mutluluğun da dibini tattım. Beni 14 yaşında tanıdınız. Ben aslında hiç çocuk olmadım. Aleyna Tilki olmayı o kadar sevdim ki, çocuk olmak istediğimde kendime o karakteri yarattım." ifadelerini kullandı.

Ünlü Şarkıcı Aleyna Tilki, Gözyaşlarına Boğuldu

PERFORMANSIYLA BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Genç sanatçı Aleyna Tilki, Altın Kelebek Ödülleri'ne damga vurdu. Sahneye çıkan ve unutulmaz bir performans sergileyen Aleyna Tilki, burada yerli ve yabancı şarkıları seslendirdi. Nirvana'nın meşhur şarkısı Smells Like Teen Spirit'i seslendiren Tilki, sosyal medyaya damga vurdu.

Ünlü Şarkıcı Aleyna Tilki, Gözyaşlarına Boğuldu
Ünlü Şarkıcı Aleyna Tilki, Gözyaşlarına Boğuldu
Yorumlar (64)
KEMAL KOKMAZ: çok güzel
NİSANUR: Bu kız normal değil !!!
EREN: ya bu millet zevksiz ya da ben o garanti. . . güzel desen değil, sempatik desen hiç değil , zeka desen kırıntılarıyla zor doyuyor, sesi desen ödüllük değil ya ben anlamıyorum arkadaş onca düzgün ödül almaya layık sanatçı var iken bu kız nasıl ödül alabiliyor? altın kelebek benim için bitmiştir tamamiyle fason ödül veren bir organizasyon olmuş rahmetli Zeki Müren bu ödülü tilkinin elinde görseydi eminim kendi ödülünü iade ederdi.
Haberler››Magazin››Ünlü Şarkıcı Aleyna Tilki, Gözyaşlarına Boğuldu - Magazin