Bülent Ersoy,"Hayatını Film Yapalım Sende Oyna" Teklifini Gençliğini Oynayacak Oyuncuyu Beğenmediği İçin Reddetti

Sanat hayatında 47 yılı geride bırakan 66 yaşındaki ünlü sanatçı Bülent Ersoy, "Hayatını film yapalım sende oyna" teklifini "Şimdi benim hayatımda bir milattan öncesi bir de milattan sonrası var malum olduğu üzere. Onun için kim oynayacak" diyerek reddetti.

20.05.2019 17:05 | Son Güncelleme: 20.05.2019 18:22

Türk Sanat Müziği'nin Diva'sı Bülent Ersoy, önceki gece 'ta konser verdi. Sanat hayatında 47 yılı geride bırakan 66 yaşındaki sanatçı, "Heyecanım hiç sönmedi. İlk günkü mektep yıllarımdaki imtihana girdiğim, hocalarımın karşısında mahcup olmamak için her şeyi en iyi şekilde yapmaya çalıştığım günkü gibiyim" diyerek heyecanının sönmediğini dile getirdi.

"BEN ARTIK YAŞLANDIM"

Kendisine film teklifi yapıldığını söyleyen Bülent Ersoy, "Bana teklif geldi, ben istemedim. Şimdi benim hayatımın bir milattan öncesi birde milattan sonrası var malum olduğu üzere. Onun için kim oynayacak, hadi beni ben oynadım diyelim ya da bana benzer kim var ki? Okan Bayülgen'i önerdiler, onun da yaşı uymaz. Bülent Ersoy'u kim oynar bilemiyorum. Ancak onu da benim oynamam olabilirdi. Ben de artık yaşlandım." dedi.

Bülent Ersoy,

Bülent Ersoy, Kıbrıs, Magazin


HABER YORUMLARI
21.11.2019 08:08:11