Ünlü şarkıcı Devran Çağlar, hayatını kaybetti

90'lı yılların ünlü arabesk şarkıcısı Devran Çağlar, bugün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Acı haber, sahne alacağı mekanın sosyal medya hesabından duyuruldu. Devran Çağlar kimdir, nereli?

15.08.2019 19:27
Ünlü şarkıcı Devran Çağlar, hayatını kaybetti

Doksanlı yıllara damgasını vuran arabesk şarkıcısı Devran Çağlar, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Devran Çağlar'ın ölüm haberi, sahne alacağı mekanın sosyal medya hesabından duyuruldu.

DEVRAN ÇAĞLAR KİMDİR?

Çağlar, 1 Ocak 1963 yılında Adana'da dünyaya geldi. 90'lı yılların ünlü arabesk şarkıcıları arasında olan bir zamanlar adından söz ettiren Çağlar ayrıca 3 sinema filminde de rol aldı. Şöhret olduğu yıllarda Bülent Ersoy'un tahtına aday olarak görülen şarkıcı, zamanla popülerliğini yitirmiş ve kendisi buna sebep olanın diva olduğunu iddia etmişti. Ayrıca gerçek isminin Şeref Kolçak olduğunu ifade eden Devran Çağlar, usta oyuncu Eşref Kolçak'ın kendisinin babası olduğunu iddia etmişti. Eşref Kolçak ise bu iddiaları kesin bir dille reddetmişti.

Devran Çağlar

EŞREF KOLÇAK O İDDİALARA CEVAP VERMİŞTİ

Eşref Kolçak konuyla ilgili açıklama yaparak, "Benim 56 yıllık evliliğim boyunca bir tek eşim Özcan Kolçak oldu ve benim tek oğlum var; o da Harun Kolçak'tır. Bu gibi haberlerden zevk alanları Allah'a havale ediyorum." ifadelerini kullanmıştı.

Devran Çağlar
Eşref Kolçak
Ünlü şarkıcı Devran Çağlar, hayatını kaybetti

Eşref Kolçak, Kalp Krizi, Magazin

YORUMLAR (70)
DEFNE SİDAT: Devran çağlar babası eşref kolça benziyor adam 2000 yılında cinsiyet değiştirmiş kimseyi kandrmasnlar ever allah korkan biriyse eşref kolca babam desin ve harunkolçak rahatsizlandi neden duyunca rahatszlanyr demekki arasında bir bağ var neden sanatçı arkadaşla kimse yok
BİNGÜL TEYZE: Allaha kul arasına kimse giremez gani gani rahmet diliyorum nur içinde yatsın mekanı cennet olsun rabbim geride kalanlara sabırlar versin inşallah yalan dünya bir nefes alıp verecek kadar olan ömrümüz
MİSAFİR SANATCİ: Vallahi rahmetli esref abiyede benziyor hatta harun kolcakla kardes gibi benziyorlar. Acaba olabilirmi. . . . . . .
GERÇEK ASLI: Kişisel tercihleri bir yana ki zaten o ALLAH la onun arasında çok güzel bir ses ve mütevazi bir insandı. ALLAH rahmet eylesin.
M.ORHAN: SAHTE SEVGİLİLER TERK ETTİĞİNDE
YAW HEH HE: sıradaki gelsin......hepimiz öleceğiz bu işin vakti yeri yok ölüm ani gelir ...yaşamtımızı ona göre tanzim etmeliyiz sonucta HESAP SORULACAK BİZLERE......ister kabul edin ister kabul etmeyin mezar bizleri bekliyorrrr.....
ARİFE TARİF GEREK: ARİFE Allah öyle demiyor iyiliği emret kötülüğü engelle diyor sen işine bak millete karışma demiyor biraz cahiliz galiba?
YAWYAWYAW: MİYAWMİYAW
YAW HEH HE: HEYWHEYWWWHE man kafa görmek istiyorsan aynaya bak
HEYWHEYWWWHE: DE GET LO MAN KAFALI
Tüm 70 yorumu okumak için tıklayın