Ünlü şarkıcı Fatih Ürek, hastaneye kaldırıldı

Ünlü şarkıcı Fatih Ürek, ateşinin 40 dereceye kadar yükselmesiyle birlikte apar topar Bodrum'da özel bir hastaneye kaldırıldı. Ürek konuyla ilgili, "Bu kadar koşturma. Olacağı buydu." ifadelerini kullandı.

15.08.2019 23:56
Ünlü şarkıcı Fatih Ürek, hastaneye kaldırıldı

Ünlü şarkıcı Fatih Ürek'in, ateşi 40 dereceye kadar yükselmesiyle birlikte apar topar Bodrum'da özel bir hastaneye kaldırıldığı belirtildi. Ürek, sosyal medya hesabından bir fotoğraf yayımlayarak konuyla ilgili açıklama yaptı.

"OLACAĞI BUYDU"

Hastanede müşahede altında tutulan Fatih Ürek, kendine gelmesinin ardından hastaneden paylaşım yaptı. Serumlu bir fotoğrafını paylaşan Ürek, "Bu kadar koşturma. Olacağı buydu" notunu yazdı.

FATİH ÜREK KİMDİR?

Fatih Ürek, 3 Nisan 1956, Erzurum, Türk fantezi ve pop müzik şarkıcısı. Erzurum'da bir sucuk fabrikasında kasaplık yapan Şerafettin Ürek'in 4 çocuğundan biri olarak dünyaya geldi. 3 kız kardeşi vardır. Henüz 1 yaşında iken ailesi Bursa'ya göçtü. Genç yaşta ses sanatçısı olmaya karar veren Fatih Ürek bir süre Taylan Gazinosunda çalıştıktan sonra İstanbul'a taşındı.

İlk albümü Yaktı Yaktı'yı Raks Müzik etiketiyle 1993 yılında yayınlayan sanatçı bu albümünde, ilk olarak Bülent Ersoy'un Sefam Olsun albümünde seslendirdiği aynı isimli şarkıya yeni yorumuyla yer vermiş, 1995 yılında çıkardığı Sen İki Gözümsün albümünde pop şarkılarının yanı sırasında klasik şarkılara da yer vermiştir.

2008 yılında adından sıkça söz ettiren Sus albümü ile 13 yıllık bir aranın ardından giriş yapan sanatçı bu albümünde seslendirdiği "Hadi Hadi" ve "Sus" şarkılarıyla müzik listelerinde üst sıralara kadar yükselmiştir. Hayde albümünde "Hayde" ve "Yedi Tepe" şarkılarının düzenlemelerinde Emrah Karaduman ile çalışmıştır.

Ünlü şarkıcı Fatih Ürek, hastaneye kaldırıldı

Fatih Ürek, Bodrum, Magazin

YORUMLAR (26)
ADINIZI YAZIN.: Bu erkek mi kadın mı? Ben bir türlü anlayamadım. Yetkililerin bir açıklama yapmasını bekliyorum.
CONI: senden daha erkektir emin ol sizin gibi bedelli pesinde kosmadi zamaninda !
BOZKURT: Kefenin cepi yok
ROJBİN: Geçmiş olsun abi.
ERENDERDİÇOK: Geçmiş olsun şifalar dilerim
KUZEYİN SESİİ: ALLAH şifasını versin. . tüm hastalarımızın da inşallah.
KILKUYRUK: Bu devran hep böyle gitmez, gır şamata, vur patlasın, çal oynasın. Ölüm de var. . .
KÖYLÜ MURTAZA: delikanlıdan daha delikanlı. geçmiş olsun
VIRRAK: Bu daha ölmedi mi ?
seni bekliyor.
Tüm 26 yorumu okumak için tıklayın