Ünlü şef Hazer Amani ile aşk yaşayan Sıla, 1,5 ayda 4 kilo aldı

Ünlü şef Hazer Amani ile sürpriz bir aşka yelken açan Sıla, ilişki boyunca dört kilo aldı. Sıla, Amani'nin yaptığı yemeklerden dolayı diyete giremediğini söyledi.

08.09.2019 12:49

İlişkileri magazin gündemine bomba gibi düşen Sıla ve Hazer Amani aşkı son hızıyla devam ediyor. 1,5 aydır Amani ile birlikte olan Sıla, 4 kilo aldı.

AŞKINI İTİRAF ETMİŞTİ

Ahmet Kural'la ilişkisi olaylı bir şekilde biten ve mahkemelik olan sevilen şarkıcı Sıla, geçtiğimiz Ocak ayında ünlü yemek şefi Hazer Amani ile yeni bir aşka yelken açmıştı. İlk başta ilişki iddialarını yalanlayan ikiliden Sıla, katıldığı bir programda aşk iddialarını doğrulamış, Amani ile güzel bir yola çıktıklarını itiraf etmişti.

4 KİLO ALDI

1,5 ay süren ilişki Sıla'ya yaradı. Posta'nın haberine göre, bu süreçte 4 kilo aldığı söylenen ve Hazer Amani'nin yaptığı hamur işlerine ve tatlılara dayanamayan şarkıcı yakınlarına ''Hazar'in yemekleri öyle güzel ki, diyet yapamıyorum'' diye dert yandı.

SEVGİLİYE DESTEK

Bu arada Hazer Amani yakında yeni bir yemek programına başlayacak. Yayınlarda Sıla da sevgilisine destek verecek.

Ünlü şef Hazer Amani ile aşk yaşayan Sıla, 1,5 ayda 4 kilo aldı

Ahmet Kural, Hazer Amani, Sıla, Magazin

YORUMLAR(51)
ADINIZI YAZIN:gezi zekalı
CEMİLE:Bize ne bu sarhoşlar dan?
KÜRŞAT:Sıla boşver bu ecnebi tohumunu
PERİ KİZİ:Yok artik hicte guzel ornet degil bu davranislar civisi cikti dunyanin
ADALET:bu kadının haksız olduğu ayrılıktan 10 gün sonra bu adamla görülmesi demek ki ortada bir aldatma var Ahmet i harcadı hiç bir TÜRK erkeği aldatılmayı hazmetmez eğer g. . . değilse
LACİVERT:yukarıda allah var. ahmet kural adam adam. yazık sana sıla.
KUZEYİN UŞAĞI:ANADOLU AŞIKI KARDEŞ BEN BU FORUMDA NE KİMSEYE KÜFÜR ETTİM NE DE KİMSEYİ RENCİDE ETTİM.KÜFÜRLÜ YORUMLARI ZATEN ONAYLAMAM SÖZ KONUSU BİLE OLAMAZ.SELAMETLE.
ANADOLU SEVDASIIIIIIIIIIII:ANADOLU AŞIĞI, , , , , KES BE SALAKO. . , , , ÇOCUKLAR UYUYOR. . . . PEKSİMET KAFALI, , , , , , , , HER YERE MAYDANOZ OLMA, , , , , , , SIĞIR, , , , , , , ,
ANADOLU AŞIĞI:İki arapça kelime duymayın . . . . Bilmem neremize kötü söz söylerse söylesin , ooooo , bu söz iyidir deriz . . . Şnun Türkçe sini yaz da millette anlasın UŞAK
KUZEYİN UŞAĞI:ANADOLU AŞIĞI KARDEŞİM SEN BANA ŞU ANDA İFTİRA ATIYORSUN.BEN HİÇ BİR ZAMAN KÜFÜRLÜ YORUM YAZMADIM.YAZILANLARIDA DOĞRU BULMUYORUM.SELAMETLE.
Tüm 51 yorumu okumak için tıklayın