Ünlü Sunucu Ece Erken'in Banka Hesabına, Haciz Konuldu

İç mimar Jale Barahya tarafından açılan dava sonucunda mahkeme Ece Erken'i haksız bulunca, ünlü sunucunun banka hesabına haciz konuldu. Konuyla ilgili açıklama yapan Ece Erken, "Kandırıldığımı düşünüyorum." dedi.

21.09.2018 19:46 | Son Güncelleme: 22.09.2018 00:46

Evini dekore ettirmek için anlaştığı iç mimar tarafından mahkemeye verilen Ece Erken'in, banka hesabına haciz konuldu. Ünlü sunucu Erken, eski komşusu olan iç mimar tarafından kandırıldığı ifade ederek, "Anlaştığım paranın üstüne para isteniyor. Kandırıldığımı düşünüyorum." dedi.

"BENDEN İSTENİLEN PARA 500 BİN TL"

Ünlü sunucu Ece Erken iddiaya göre güvenip evini teslim ettiği iç mimar Jale Barahya tarafından kandırıldığını iddia ederek, "Şuan bankadaki 300 bin TL civarındaki parama haciz konuldu. Mağdur olan benim.Güvendiğim insanların bu şekilde kötü niyetli çıkması beni çok üzüyor. 200 bin TL'ye yakın ödeme yaptım. Evde oturduktan sonra kapım çalındı. 60 bin TL daha verirsen anlaşırız denildi. Şu an benden istenen para 500 bin TL ev alırdım ben o paraya" ifadelerini kullandı.

DAVAYI BEN KAZANDIM

Konu hakkında konuşan Jale Barahya ise, "Dava açtım ve haklı bulundum. 2 bilir kişi beni haklı buldu. Davayı ben kazandım. Şuan temyizde." ifadelerini kullandı.

Jale Barahya
Ünlü Sunucu Ece Erken'in Banka Hesabına, Haciz Konuldu

Ece Erken, Magazin, Güncel


HABER YORUMLARI
13.11.2019 07:05:36