Ünlü sunucu Nazlı Çelik, yeşil elbiseli bayram pozuyla hayran bıraktı

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen ünlü sunucu Nazlı Çelik, bayram pozuyla takipçilerini büyüledi.

12.08.2019 16:17
Ünlü sunucu Nazlı Çelik, yeşil elbiseli bayram pozuyla hayran bıraktı

Star TV ekranlarında yıllardır haber sunuculuğu yapan Nazlı Çelik, sosyal medya paylaşımlarıyla adında söz ettirmeye devam ediyor.

YEŞİL ELBİSESİYLE BÜYÜLEDİ

Şu sıralar Marmaris'te tatilde olan başarılı sunucu Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerinin bayramını kutladı. Çelik'in yeşil elbisesiyle çimlerde verdiği pozuna beğeni ve yorum yağdı. Sunucunun fotoğrafını çok beğenen takipçileri "Yeşilin en güzel tonusun" gibi yorumlar yaptılar.

ŞORT GİYDİĞİ İÇİN ELEŞTİRİLMİŞTİ

Geçtiğimiz aylarda Şeytan Tepesi'ne çıkarak kızıyla kayalıkların üzerinde şortla poz veren ünlü spikere 'Şeytana uymuşsunuz', 'Lütfen şeytanın yolundan çıkın' gibi birçok eleştiri gelmişti.

Ünlü sunucu Nazlı Çelik, yeşil elbiseli bayram pozuyla hayran bıraktı

Magazin

YORUMLAR (89)
ECE ELİF AYDIN .: Siz bunları mı dönreri ya
KARDELEN: Niye bir kadın şort giyemezmiki bal gibi’de giyer ne varmış bun’da eleştiri almış . yahu 40 evvel kıyerlerdi büyüklerimiz 2019 da şort acayıp bir şeymi olmuş. Vay anasını sayın seyircıler bu’da ne demek oluyor şimdi
BÜYÜCÜ BEKİR: BEN BÜYÜLENMEDİM.
TUZSUZ BEKİRE: sen önce ağzıyın suyunu sil
SOGOMON: Yeni manyakligimiz tanistirayim sabah öğle akşam Nazlı ne giydi birara da Kardashian saplantiliydi siteler
BU NEYDİ ŞİMDİ ??????: BU ÜLKEYİ SAVAŞARAK ÇÖKERTEMEYECEĞİNİ BİLENLER AHLAKSIZLIKLA ÇÖKERTMEYE ÇALIŞIYOR VE ŞU ANA KADAR DA GAYET BAŞARILILAR. ŞUNA BAK YAAA ANNE İLE EVLADI BİR KARIŞ ELBİSEYLE FOTOĞRAF ÇEKİYOR BİR DE PAYLAŞIYOR. YA MÜSLÜMANSIN YA DEĞİLSİN
KARDELEN: Kafaya bak sen . Senin bu aklın çökertecek Dünyayı . Ne alaka hem ne varki bun’da Allahtan bikini giymedi yoksa neler derdiniz , hem niçin bakarsınız bakmayın olsun bitsin A cahil .
KAYA KAYA: Onun müslümanlığından sana ne. Onun giyiminden sana ne. Senin şalvarında başkasını rahatsız ediyor.
LAİK: Dibiniz kurusun
TONYUKUK: Ahlâk deyince sadece aklınıza giyim mi geliyor?.iş ahlakı,sözünün eri olmak, vatanseverlik niye akla gelmez.?Giyim kişisel tercihtir, o din bu din diyerek başkalarının giyimine karışma hak ve yetkiniz yok.
Tüm 89 yorumu okumak için tıklayın