Ünlüler Bodrum'da Denize Yelken Açtı

Bodrum Marina Yat Kulübünün düzenlediği Vodafone Red Famous Cup Yelken Yarışları, ünlü isimlerin katımıyla Bodrum'da başladı.

21.06.2014 16:35 | Son Güncelleme: 21.06.2014 16:52Ünlüler Bodrum'da Denize Yelken Açtı
Marina Yat Kulübü tarafından, Vodafone Red ve HTC sponsorluğunda düzenlenen Vodafone Red Famous Cup Yelken Yarışları, ünlü isimlerin katımıyla Bodrum'da başladı.

Bodrum'da bu yıl 9. kez düzenlenen Vodafone Red Famous Cup Yelken Yarışları'nda ünlü isimler iki gün boyunca kıyasıya mücadele edecek. Ünlü isimleri bir araya getiren yelken yarışları bugün start aldı. Turnuvada yelken ekipleriyle birlikte denize açılan Özge Ulusoy, Zeynep Beşerler, Ece Erken, Gökçe Bahadır, Başak Sayan, Gani Müjde, Yonca Evcimik, Berna Laçin, Billur Kalkavan, Pascal Nouma gibi ünlüler farklı teknelerde yarışlara katılarak kıyasıya mücadele ettiler. Yaklaşık 10 teknenin katıldığı yarışlardaki kıyasıya mücadele renkli görüntülere sahne oldu.

Yarın da farklı takımlarda yarışlara katılacak olan sinema, televizyon ve dünyasının ünlü isimleri, parkurları tamamlamak için mücadele edecek. Yarışlar 22 Haziran akşamı düzenlenecek olan ödül töreni ile tamamlanacak. - MUĞLA

Bodrum, Spor

Kaynak: İHA

HABER YORUMLARI
26.01.2020 13:50:31