Uşak: Türk Telekom Lig A

Türk Telekom Lig A Takımlarından Uşakspor'da Teknik Direktör Behiç Funda'nın Görevine Son Verilmesinden Sonra Yeni Teknik Direktör Arayışları Devam Ediyor.

Uşak: Türk Telekom Lig A
28.09.2006 14:29 | Son Güncelleme: 28.09.2006 14:29
Türk Telekom Lig A takımlarından Uşakspor'da teknik direktör Behiç Funda'nın görevine son verilmesinden sonra yeni teknik direktör arayışları devam ediyor.

Son haftalarda alınan kötü sonuçların ardından teknik direktör Behiç Funda ile yollarını ayıran kırmızı-siyahlılar, Eskişehirspor maçının hazırlıklarını Genel Menajer Ahmet Aydın yönetiminde sürdürüyor. Teknik direktör konusunda bazı isimlerle görüştüklerini ve bir teknik direktör ile prensip anlaşmasına vardıklarını belirten Ahmet Aydın, "Prensip anlaşmasına vardığımız hocamızın ismini tam anlaşma sağlamadan vermek istemiyoruz. Uşakspor camiasının hedeflerini bilen ve bu hedeflerin peşinde koşacak bir hoca ile mutlaka anlaşacağız. Eskişehirspor maçına takımı ben hazırlıyorum. Maçtan sonra teknik direktör sorunu çözüme kavuşmuş olacak" dedi.

Eskişehirspor deplasmanından en az bir puanla dönmeyi hedeflediklerini ifade eden Aydın, "Behiç Funda'nın gönderilmesinden sonra disiplinsiz hareketleri yüzünden Serkan ve Yaser yönetim tarafından süresiz kadro dışı bırakıldı. Bu oyuncuların dışında eksik ve cezalı oyuncumuz bulunmuyor" diye konuştu.

Kaynak: İHA

Etiketler: , Haber
Haberler››Spor››Uşak: Türk Telekom Lig A - Spor