Usta oyuncu Mustafa Avkıran Çukur'un kadrosuna girdi

Yeni sezona hızlı bir giriş yapmak isteyen Çukur dizisi, İrem Sak'ın ardından Mustafa Avkıran'ı da kadrosuna dahil etti. Avkıran dizide Nejat işler ve Barış Arduç'un babası Cengiz Erdenet karakterini oynayacak.

13.08.2020 12:18 | Son Güncelleme: 14.08.2020 06:56

Show TV'de yayınlanan, Ay Yapım imzalı, fenomen dizi 'Çukur'un oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. 4. sezonu büyük merakla beklenen diziye son olarak usta oyuncu Mustafa Avkıran katıldı.

ÇUKUR'DA KARTLAR YENİDEN DAĞITILACAK

Dördüncü sezonu büyük heyecanla beklenen 'Çukur' için hazırlıklar devam ediyor. Dizinin çekimlerine günler kala oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu. Usta oyuncu Mustafa Avkıran, Çağatay ve Arık Böke Erdenet'in babası Cengiz Erdenet karakteriyle hikayeye dahil olacak. Koçovalılarla pek çok kez karşı karşıya gelen Erdenet ailesinde Cengiz Erdenet'in ipleri eline alması bu sezonda 'Çukur'da kartların yeniden dağıtılmasına yol açacak.

Usta oyuncu Mustafa Avkıran Çukur'un kadrosuna girdi
Usta oyuncu Mustafa Avkıran Çukur’un kadrosuna girdi

Kaynak: Snob Magazin

Yorumlar (24)
NETFLİX: Netflix’i eş cinselliği özendiriyor diye eleştireceksiniz. Hatta kapatmayı isteyeceksiniz. Çukur, Edho gibi dizilere ses çıkarmayacaksınız. Herhalde size göre bu dizilerde hiç kötü örnek yok. Memleket balicilerden, torbacılardan geçilmiyor.
HADİ ORDAN: Bi sen eksiktin
ALİ: Bu dizi basladığı gibi olayların ikiye katlandığına sahid olacaksınız Kan gövdeyi götürecek gene
Haberler››Magazin››Usta oyuncu Mustafa Avkıran Çukur'un kadrosuna girdi - Magazin